Ostali sportovi

Slovaci u tri seta bolji od osječke Murse

Petar Jenjić • srijeda, 15.11.2023.

Mursa je upisala drugi poraz u drugoj utakmici MEVZA lige ove sezone. Protivnik je bio Komarno, a slovačka momčad slavila je s 3:0 u setovima...

Odbojkaši Murse danas su igrali svoju drugu utakmicu u MEVZA ligi. U Szekesfehervaru protivnik je bio Komarno, a slovačka ekipa upisala je pobjedu.

Igraj na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon sat i pol igre Komarno je slavio s 3:0 u setovima i u svojoj drugoj utakmici u ovom natjecanju ove sezone upisao prvo slavlje. S druge strane, Mursa ostaje bez bodova.

Prvi set bio je jako tijesan, a hrvatska ekipa imala je vodstvo 24:22 i dvije set lopte. Međutim, s četiri uzastopna poena protivnik je ipak uzeo set.

U preostala dva Mursa ipak nije imala prevelike šanse. Drugi set Slovaci su dobili s 25-19, a treći s 25-15.