Gorica postigla sedam pogodaka i do vrha napunila mrežu Radomlja

Mihaela Bradovski • subota, 18.11.2023.

U reprezentativnoj pauzi nogometaši Gorice odigrali su prijateljsku utakmicu protiv Radomlja. Igralo se tri puta po 45 minuta, a Gorica je slavila s čak 7:2...

I dok su reprezentacije u akciji, klubovi natjecateljski ritam održavaju kroz prijateljske utakmice. Tako je i Gorica danas igrala protiv Radomlja i slavila s uvjerljivih 7:2.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Visok rezultat, ali i 135 minuta igre, naime igralo se tri puta po 45 minuta.

Nakon prvih 45 minuta Gorica je vodilka 2:0. Povela je golom Nikole Vujnovića kojeg je dobro pronašao Štiglec, a u 34,. minuti bilo je 2:0. Naime Matavž je srušen u 16 metara, dosuđen je kazneni udarac koji je realizirao Pršir.

Početkom drugih 45 minute Kukovec je lijepo glavom smanjio na 2:1, ali do kraja tog razdoblja Gorioca dolazi do još čak tri pogotka.

Dva puta strijelac je bio LKenny Ilečić tze jednom Ante Matej Jurić.

Njih dvojica odnijeli su zasluge i za šesti i sedmi pogodak, prvo je Jurić liojepo prebacio golmana za 6:1, a onda je Ilečić stavio točku na i i kompletirao hat-trick.

U međuvremenu je Radomlje došlo do drugog pogotka, ali ne i više od toga.