SuperSport HMNL, 8. kolo, 24.11.2023, 20:00 h
Olmissum 3:5 Stanoinvest Futsal Pula

Golijada u drugom poluvremenu i povijesna pobjeda Puljana

Petar Jenjić • petak, 24.11.2023.

U utakmici osmog kola SuperSport HNL-a, Stanoinvest Futsal Pula slavila je u gostima kod Olmissuma s 5:3. Pravu golijadu vidjeli smo u drugom poluvremenu...

U posljednjem današnjem susretu osmog kola SuperSport HMNL-a, nogometaši Stanoinvest Futsal Pule slavili su u gostima kod Olmissuma s 5:3.

Igraj na SuperSport HMNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

To je Puljanima prva, povijesna pobjeda u Omišu kojom ostaju na vrhu ljestvice s 19 osvojenih bodova. Olmissum ostaje na četiri manje.

Domaća momčad imala je do 26. minute vodstvo od 2:0 golovima Žilića i Stojanovića, ali uslijedio je preokret gostiju. Prvo je u 28. minuti zabio Vukmir, da bi u 33. u dva pogotka postigao Mataja.

Na 4:2 povisio je Echavarria u 36. minuti, ali Olmissum se nije predavao. Zaostatak je smanjio Žilić svojim drugim golom, međutim, pobjedu Puljana potvrdio je Grillo minutu prije kraja.

Vrijedi izdvojiti i pogođenu gredu Vanhe devet sekundi prije kraja, ali i povišene tenzije i čak devet žutih kartona.