Crnica slavila protiv Futsal Dinama, Novo Vrijeme uvjerljivo kod Torcide

Petar Jenjić • petak, 24.11.2023.

Odigrane su tri utakmice osmog kola SuperSport HMNL-a. Izdvaja se gostujuća pobjeda Crnice kod Futsal Dinama, kao i uvjerljivo slavlje Novog Vremena kod Torcide...

Osijek je prekinuo niz od pet poraza i na domaćem terenu slavio protiv Vrgorca sa 5:3. Tako je stigao do druge pobjede sezone i ima šest bodova, dok gosti imaju dva više.

Igraj na SuperSport HMNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Domaćin je poveo preko Popovića u petoj minuti, ali već dvije minute kasnije Gašpar izjednačava rezultat. Do kraja poluvremena Osijek je preko Šalaja vratio prednost, a Damjanović početkom nastavka podebljao na 3:1.

Gašpar je svojim novim pogotkom smanjio na 3:2, nakon čega je Pandurević u 33. minuti ponovno vratio dva gola prednosti Osječana. Autugol Govorka donio je domaćoj ekipi 5:2, da bi konačan rezultat sa šest metara postavio Bošković.

Uvjerljivu pobjedu upisalo je Novo Vrijeme na gostovanju kod Torcide rezultatom 5:0. Dva pogotka u pobjedi Makarana je postigao Rafinha, dok su po jedan dodali Jelavić, Lima i Musinov.

Iznenađujući poraz upisao je Futsal Dinamo kod kuće protiv Crnice, a gosti su slavili rezultatom 2:1. Šibenčani su u prvih osam minuta postigli oba pogotka preko Pavića i Copića, a nakon toga odigrali čvrsto i kompaktno. Poraz domaćih ublažio je Tihomir Novak.