Murić prekinuo post i prvim pogotkom nakon više od tri mjeseca donio bod Konyasporu

Branimir Korać • subota, 02.12.2023.

Hrvatski internacionalac Robert Murić odigurao je bod Konyasporu na gostovanju kod Alanyaspora pogotkom za konačnih 2:2...

Još od kraja kolovoza Robert Murić nije znao za pogodak. Tada je bio strijelac u 2:0 pobjedi Konyaspora protiv Gaziantepa, a danas je svojoj momčadi osigurao remi kod Alanyaspora.

Igraj na utakmice turskog prvenstva na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Dva puta je domaćin vodio, ali Konyaspor se oba puta vratio u utakmicu te je na kraju osvojio bod.

Sergio Cordova i Joao Novais bili su strijelci za Alanyaspor u 28. i 39. minuti, prvi put je izjednačio Alexandru Cicaldau u 32. minuti, a drugi put Murić u 52. kada je lijepo pogodio u donji kut s ruba 16 metara.

Murić je na travnjaku bio do 65. minute kada ga je zamijenio Louka Prip. Niko Rak nije ulazio u igru.

Konyaspor je s ova tri boda izašao iz zone ispadanja, a Alanyaspor ostaje u njoj na 18. mjestu.