Proslava gola igrača Aston Ville pod policijskom istragom

HINA, Petar Jenjić • utorak, 19.12.2023.

Igrač Aston Ville Oliver Watkins je proslavio postignuti pogodak uputivši žustru poruku nekome iz publike gdje je usmjerio i prst. Događaj s utakmice protiv Brentforda je pod istragom...

Britanska policija otvorila je istragu oko načina proslave pogotka nogometaša Aston Ville Olivera Watkinsa u utakmici 17. kola engleske Premier lige.

Igraj na Premiership na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Aston Villa je na gostovanju pobijedila Brentford 2:1, a najbolji klupski strijelac Watkins u 85. minuti je postigao pobjednički pogodak. Nakon toga je odšetao do suparničkih vrata te je kroz vratarsku mrežu imao žustru poruku prema nekome u publici, a potom je u istom smjeru uperio i prst.

"U razgovorima smo s predstavnicima Brentforda i Aston Ville te pokušavamo saznati što više detalja oko tog slučaja", poručili su iz policije, dok se sam nogometaš na ovaj način osvrnuo na vlastitu reakciju.

"Od prve minute jedna osoba s tribina me vrijeđala. Ne, nisu to bile uvrede na rasnoj osnovi, ali bilo je mnogo uvreda na osobnoj razini. Osjetio sam potrebu nakon svega vratiti mu, nikome drugome nije bila namijenjena moja reakcija, nego samo njemu."

Nakon takve proslave pogotka Watkinsa došlo je na travnjaku i do međusobnog naguravanja većine nogometaša obje momčadi što na kraju nije preraslo u fizički obračun. Watkins je s devet pogodaka trenutačno na diobi petog mjesta ljestvice strijelaca engleske Premier lige.