Šibenčani uz samo 19 poena u drugom poluvremenu poraženi od Šenčura

Branimir Korać • petak, 22.12.2023.

Nakon prve pobjede u ABA 2 ligi ove sezone upisane u susretu protiv Cedevite Junior, Šibenka je u drugom susretu na turniru u Širokom Brijegu poražena od slovenskog Šenčura sa 78:57...

Šibenčani ipak nisu uspjeli i upisali su poraz u sedmom kolu ABA 2 lige protiv slovenskog Šenčura. Izdržali su jedno poluvrijeme, držali su se na životu i nisu previše zaostajali, ali u drugom poluvremenu Šenčur je ipak odmaknuo.

Igraj na utakmice ABA 2 lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Na poluvremenu je Šenčur imao svega pet poena porednost, no u nastavku susreta Šibenčani su ubacili samo 19 poena, napad je u potpunosti stao i Slovenci su odmaknuli.

Šibenka je šutirala iz igre samo 32 posto, imala je 20 izgubljenih lopti dok je Šenčur imao tek osam i drugačije nije niti moglo završiti.

Šibenčane su predvodili Antonio Klarin s 13 poena i Matej Perković s 12 poena i 11 skokova. Kod Šenčura Dino Murić ubacio je 18 poena uz šest skokova, a po 13 poena dodali su Gaber Ožegović (šest skokova) i Primož Kmetič.