Biberon neće obraniti naslov, CB Sea Wolf izborio finale Kutije Šibica

Petar Jenjić • četvrtak, 28.12.2023.

CB Sea Wolf Spegra prvi je finalist turnira Kutije šibica. U jako zanimljivom polufinalu napravio je preokret protiv branitelja naslova, Biberon Koestlina...

Odigrano je prvo polufinale malonogometnog turnira Kutije šibica. Branitelj naslova Biberon neće ponovno imati priliku osvojiti naslov, s obzirom na to da je do pobjede stigao CB Sea Wolf Spegra koji je napravio preokret i slavio s 2:1.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon prvog poluvremena vidjeli smo samo jedan pogodak, a on je bio djelo Vitora Lime koji je u 13. minuti sve sam napravio, stigao blizu protivničkog gola i snažnim udarcem matirao protivničkog vratara.

U četvrtoj minuti nastavka Sea Wolf je dobio sedmerac, a sigurno ga je realizirao Antonio Blažević. To mu je bio četvrti pogodak na turniru.

Osam minuta kasnije stigao je kompletan preokret Sea Wolfa. Nakon dobre akcije Mirko Rogošić zaobišao je vratara Biberona i pospremio loptu u praznu mrežu.

U drugom polufinalu sastat će se PP Domograd i Feroterm Čamber gradnja.