Coppa Italia, osmina finala, 02.01.2024, 21:00 h
Milan 4:1 Cagliari
Cagliari

Milan vrlo uvjerljivim nastupom preko Cagliarija do četvrtfinala Kupa

Branimir Korać, HINA • utorak, 02.01.2024.

Nogometaši Milana izboprili su prolazu u četvrtfinale Coppa Italije. Slavili su s 4:1 protiv Cagliarija te se plasirali među osam najboljih...

Nogometaši Milana s uvjerljivih su 4:1 (2:0) na San Siru svladali Cagliari i plasirali se u četvrtfinale Kupa Italije.

Igraj na utakmice Coppa Italije na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Prva dva pogotka za "crveno-crne" postigao je srpski napadač Luka Jović u 29. i 42. minuti. Za 3:0 strijelac je bio 19-godišnji Bjelokošćanin Chaka Traore. Cagliari je smanjio zaostatak u 88. minuti golom Paula Azzija, a konačnih 4:1 postavio je Rafael Leao (90+1).

Milan u četvrtfinalu čeka boljeg iz dvoboja Atalante i Sassuola koji će biti odigran u srijedu (18 sati) u Bergamu. U srijedu će igrati i Roma protiv Cremonesea (21 sat), a pobjednik u četvrtfinalu ide na Lazio.

Posljednja utakmica osmine finala na rasporedu je u četvrtak (21 sat), kad je Juventus ugostiti Salernitanu, a pobjednik će u četvrtfinalu igrati protiv Frosinonea.

Već otprije je poznato da će se za mjesto u polufinalu boriti Bologna protiv Fiorentine, a ta je utakmica na rasporedu sljedeći utorak (9. siječnja, 21 sat).