Jordan do visoke pobjede protiv Malezije

Petar Jenjić • ponedjeljak, 15.01.2024.

U drugom susretu prvog kola skupine E Azijskog kupa, reprezentacija Jordana slavila je protiv Malezije. Bila je to utakmica bez ikakve drame u kojoj je dominirala jedna ekipa...

Odigrana je i treća današnja utakmica na Azijskom kupu. U skupini E do pobjede je stigao Jordan koji je bez većih poteškoća svladao Maleziju s 4:0.

Igraj na Azijski kup na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Jordanci su poveli u 12. minuti susreta kada je Yazan Al Naimat ostavio loptu za Mahmouda Al Mardija koji je perfektno pogodio udarcem iskosa malo izvan kaznenog prostora. Zaista sjajan pogodak.

Do drugog gola stigli su šest minuta kasnije kada je kazneni udarac realizirao Mousa Al-Tamari. U 25. minuti poništen je novi Al-Tamarijev pogodak zbog zaleđa, ali sedam minuta poslije ponovno su Malezijci morali krenuti s centra. Ponovno je poentirao Al Mardi.

Do svog drugog pogotka Al-Tamari stigao je pet minuta prije kraja susreta, a time je i potvrdio visoku i rutinsku pobjedu svoje momčadi.

Jordan i Južna Koreja imaju po tri osvojena boda, dok su Bahrein i Malezija bez boda.