Dinamo uvjerljivo slavio protiv Makedonaca uz dva pogotka Frana Brodića

Mihaela Bradovski • utorak, 16.01.2024.

Dinamo je odradio još jednu utakmicu na pripremama u Istri. Slavio je 4:1 protiv Makedonije GP iako su ovaj put na terenu igrali uvjetno rečeno "rezervisti"...

Sergej Jakirović iskoristio je dvoboj s Makedonijom GP, koja je igrana bez prisustva javnosti, kako bi isprobao igrače koji nominalno nisu iz udarnih 11.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Oni koji su bili na terenu pokazali su kako se žele nametnuti, odradili su dobru utakmicu i Dinamo je slavio s 4:1.

Prvi je do pogotka stigao Sandro Kulenović sredinom prvog dijela, Kulenović je potvrdio odličnu formu i da je na ovim pripremama najraspucaniji Dinamov igrač.

Makedonci su izjednačili u 32. minuti preko Ljatifija, a nakon toga imali su i nekoliko prilika za preokret.

Nisu došli do drugog pogotka u nastavku susreta uslijedila je kazna. Dva pogotka postigao je Gran Brodić, a jedan Gabriel Vidović.-

U srijedu je na rasporedu još jedna utakmica iza zatvorenih vrata, ovaj put protiv Slaska.