Futsal: Hrvatska slavila u prijateljskom dvoboju protiv Slovenije

Petar Jenjić • nedjelja, 04.02.2024.

Prvi od dva prijateljska susreta odigrale su hrvatska i slovenska futsal reprezentacija. Do pobjede 2:1 stigli su izabranici Marinka Mavrovića...

Hrvatska futsal reprezentacija odigrala je prvu od dvije prijateljske utakmice protiv reprezentacije Slovenije. Susret se igrao u slovenskom Štoreu, a Hrvatska je došla do pobjede 2:1.

Igraj na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U zadnjoj minuti prvog poluvremena Hrvatska je došla do prednosti. Antonio Sekulić je odlično izbacio dva protivnička igrača i proigrao Josipa Jurlinu na drugoj stativi. Nije imao pretežak posao gurnuti loptu preko crte.

Igrala se 28. minuta kada je Hrvatska podebljala vodstvo, a poentirao je Niko Vukmir. Odmah nakon toga Slovenci su smanjili zaostatak preko Jeremyja Bukoveca, ali se rezultat do kraja više nije promijenio.

Druga prijateljska utakmica ove dvije reprezentacije na rasporedu je u utorak u Podčetrtku.

Hrvatska je igrala u sastavu: Zoran Primić, Mateo Mužar, Duje Kustura, Manolo Bilić, Kristian Čekol, Kristijan Postružin, Josip Jurlina, Niko Vukmir, Franco Jelovčić, Dario Marinović, David Mataja, Luka Perić, Antonio Sekulić, Ante Piplica, Nikola Čizmić. Izbornik: Marinko Mavrović.