SuperSport HMNL, 14. kolo, 09.02.2024, 20:00 h
Torcida 3:6 MNK Osijek

Veliki preokret Osijeka na gostovanju kod Torcide

Petar Jenjić • subota, 10.02.2024.

U susretu 14. kola SuperSport HMNL-a, Futsal Osijek gostovao je kod Torcide i nakon velikog preokreta stigao do vrijednih bodova, a ujedno i prve pobjede u proljetnom dijelu sezone...

Do prve pobjede u drugom dijelu sezone stigao je Futsal Osijek koji je u sklopu 14. kola SuperSport HMNL-a gostovao kod Torcide. Nakon prave golijade Osječani su slavili sa 6:3.

Igraj na SuperSport HMNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Međutim, utakmica se razvijala tako da nitko nije očekivao takav konačan rezultat. Domaćin je u prvih pet minuta stigao do dva pogotka, prvo je poentirao Luka Grubišić, a onda i Ante Kovačević. Bio je to ujedno i rezultat prvog poluvremena.

U 24. minuti Matej Stude zabio je za 3:0, a Osječani su do kraja uspjeli zabiti nevjerojatnih šest pogodaka. Sve je krenulo od Viniciusa Jr. dvije minute kasnije, a u istoj minuti zabio je i Andrej Pandurević.

Vinicius je nakon toga doveo goste do poravnanja na 3:3, a Pandurević je novim golom zabio za potpuni preokret u samo deset minuta. Igrali su nakon toga domaći i s golmanom-igračem, no bez pravog uspjeha.

Prvo je Marin Sesar zabio za 5:3, a u zadnjoj minuti hat-trick je kompletirao Pandurević. Osječani su sada na sedmom mjestu s 14 bodova, a Torcida je za jedno mjesto bolje plasirana s dva boda više.