Zvezda potpuno razbila Zadar i upisala novu pobjedu

Petar Jenjić • nedjelja, 11.02.2024.

Košarkaši Zadra doživjeli su jako težak poraz na gostovanju kod Crvene zvezde. Srpska momčad dominirala je od početka do kraja i na kraju slavila s 93:54...

Zadar je danas gostovao kod Crvene zvezde, trenutno najbolje ekipe ABA lige. I nije se proslavio. Srpska momčad dominantno je došla do nove pobjede i ostala čvrsto na vrhu ljestvice.

Igraj na košarkaške utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Već u prvoj četvrtini Zvezda je ubacila 31 poen i imala 19 koševa viška, dok je nakon 20 minuta igre ta prednost narasla na više od 30 razlike. Bilo je 53:22 na semaforu.

U nastavku susreta samo je ostalo pitanje kojom će razlikom slaviti, sve do konačnih 93:54. To joj je 17. pobjeda sezone u ovom natjecanju.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Javonte Smart s 15 koševa i pet skokova, dok je Yago Dos Santos dodao 13 poena i šest asistencija.

Zadrane, koji su igrali bez Marka Ramljaka, predvodio je Luka Božić sa 16 poena i sedam skokova, dok je Lovro Mazalin ubacio 11 koševa.