Borna Ćorić poražen u reprizi finala Montpelliera

Petar Jenjić • utorak, 13.02.2024.

Borna Ćorić poražen je u prvom kolu ATP turnira koji se ovog tjedna igra u Rotterdamu. Bolji je od njega u dva seta bio Aleksander Bublik iz Kazahstana...

U razmaku od samo devet dana, Borna Ćorić drugi je put odmjerio snage s Aleksanderom Bublikom. Kazahstanac ga je porazio u finalu ATP turnira u Montpellieru, a danas smo ponovno vidjeli isti ishod.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U prvom kolu ATP turnira u Rotterdamu slavio je sa 6:3, 6:4 nakon jednog sata i 43 minute provedene na terenu, a sada mu slijedi meč protiv Kanađanina Miloša Raonića.

Prvi set bolje je odigrao kazahstanski tenisač koji je iskoristio svoju četvrtu break loptu za vodstvo 4:2, što je sačuvao do kraja. Ćorić je imao samo jednu šansu za oduzimanje servisa, no nije uzeo ponuđeno.

Bublik je u drugom setu spasio još četiri break šanse hrvatskog tenisača, ali i iskoristio jednu od svoje tri. Bilo je to sasvim dovoljno za pobjedu.