Torcida u zadnjem napadu do boda, Uspinjača svladala Futsal Dinamo

Petar Jenjić • subota, 17.02.2024.

Odigrane su tri utakmice 15. kola SuperSport HMNL-a. Vrgorac i Torcida su remizirali u golijadi, a za punim plijenom više može žaliti domaćin. Olmissum je slavio kod Crnice, dok je Uspinjača u zagrebačkom dvoboju svladala Futsal Dinamo...

Nakon dva uzastopna remija, Olmissum se vratio pobjedama, a danas je slavio na gostovanju kod Crnice rezultatom 3:2. Bilo je jako napeto, ali Omišani su izvojevali puni plijen na Baldekinu.

Igraj na SuperSport HMNL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon prvog poluvremena imali su vodstvo od 2:0, a oba je gola postigao Antonio Sekulić. U 28. smanjio je Thiago de Oliveira Feltrin, a tri minute kasnije izjednačio je Dragan Vuković. Ipak, u 36. minuti za pobjedu Olmissuma je zabio Jakov Hrstić.

U Zagrebu smo gledali dvoboj dvije ekipe sa suprotnih strana ljestvice, a dobila je ona slabije plasirana. Uspinjača je bila bolja od Futsal Dinama rezultatom 3:1.

Domaćin je poveo preko Bruna Kovačića i to je ujedno bio rezultat prvog poluvremena. Antonio Konsuo poravnao je za Dinamo u 31. minuti, a taj je rezultat ostao sve do zadnjih 60 sekundi.

Prvo je za 2:1 zabio Mario Crnčević, branitelj naslova krenuo je s golmanom-igračem, ali je zbog toga primio još jedan zgoditak. U strijelce se upisao Marko Vuković.

Dramatično je bilo u Vrgorcu gdje je istoimeni domaćin bio na pragu pobjede, ali se na kraju morao zadovoljiti bodom protiv Torcide. Završilo je 4:4.

Gosti su poveli preko Milana Družijanića, a domaćin je preokrenuo s dva gola Duško Martinca. Do kraja poluvremena Torcida je poravnala, zabio je Matej Studen.

Anduver Elias Zambrano Delgado vratio je Vrgorac u vodstvo u 29.,a šest minuta kasnije poravnao je Antonio Repić. Kada se činilo da će Vrgorac doći do pobjede, zahvaljujući golu Josipa Sesara, Torcida je do boda stigla u zadnjem napadu na utakmici. Zabio je Luka Tešija.