SuperSport HMNL, 15. kolo, 18.02.2024, 18:00 h
Novo Vrijeme 4:1 Stanoinvest Futsal Pula

Lider SuperSport HMNL-a upisao visok poraz u Makarskoj

Petar Jenjić • ponedjeljak, 19.02.2024.

Sinoć je odigrana posljednja utakmica 15. kola SuperSport HMNL-a u kojoj nije bilo prevelike drame. Novo Vrijeme na domaćem je terenu svladalo Stanoinvest Futsal Pulu...

Iza nas je 15. kolo SuperSport HMNL-a, a posljednja utakmica odigrana je sinoć u Makarskoj gdje je Novo Vrijeme bilo domaćin Stanoinvest Futsal Puli.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Makarani su odigrali jako dobru utakmicu protiv lidera prvenstva i na kraju slavili s 4:1, čime su stigli na samo bod zaostatka za Puljanima.

U prvom poluvremenu vidjeli smo samo jedan pogodak, a postigao ga je David Barbarić za vodstvo Makarana. Sve do 36. minute nije bilo golova, a onda je do 38. domaćin postigao još tri pogotka.

Prvo je poentirao Toni Jelavić, nakon njega zabio je Araujo Davi Dos Santos Melo, dok je za 4:0 poentirao Vitor Hugo De Lima Da Silva. Poraz gostujuće momčadi ublažio je David Mataja u 39. minuti.

Novo Vrijeme tako je nakon remija i poraza upisalo novu pobjedu, dok su Puljani već četvrto uzastopno kolo ostali bez slavlja, uz osvojena dva boda.