Bundesliga, 24. kolo, 01.03.2024, 20:30 h
Freiburg 2:2 Bayern
Bayern

Bayern još jednom kiksao, Apotekari mogu na čak plus deset

Branimir Korać • petak, 01.03.2024.

Nogometaši Bayerna još jednom su posrnuli i razočarali. Upisali su novi kiks, ovaj put samo su remizirali 2:2 u gostima kod Freiburga...

Bayern je napravio još jedan korak unazad u borbi za naslov, je li i konačan? Kod Freiburga je odigrao samo 2:2, uzeo tek jedan bod i Bayer Leverkusen ima priliku pobjedom kod davljenika Kölna otići na deset bodova prednosti.

Igraj na utakmice Bundeslige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Deset bodova prednosti znači da bi Apotekari morali do kraja sezone izgubiti četiri utakmice, a Bayern upisati sve pobjede da bi se priča okrenula. Informacije radi, u 23 odigrane utakmice Bayer ima nula poraza i samo četiri remija.

Bayern je kod Freiburga bio nervozan i nesmotren, bilo je jasno kako je pod ogromnim pritiskom koji se još više pojačao u 12. minuti kada je Gunter doveo Freiburg u vodstvo.

Na odmor se ipak otišlo uz bolje raspoloženje kod Bavaraca, mladi Tel izjednačio je na 1:1.

Do 75. minute rezultat se nije mijenjao, a onda je Jamal Musiala pogodio za preokret te se činilo da će Bayern ipak slavili, no tri minute prije kraja Lucas Holer poravnava 2:2 i baca goste u očaj.

Bayernove šanse u borbi za titulu tako su sve manje, odavno ne ovisi samo o sebi već mora čekati pomoć drugih u zaustavljanju Bayera.