Bayer Leverkusen pobjedom protiv Wolfsburga nastavio niz i napravio novi korak prema tituli

Branimir Korać, HINA • ponedjeljak, 11.03.2024.

S nedjeljna tri dvoboja zaokruženo je 25. kolo Bundeslige. U akciji je bio i Bayer Leverkusen koji je slavio protiv Wolfsburga...

Nogometaši Bayera slavili su u utakmici 25. kola njemačke Bundeslige u Leverkusenu s 2:0 protiv Wolfsburga Nike Kovača i gaze ka naslovu prvaka.

Igraj na utakmice Bundeslige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nigerijac Nathan Tella (37) i Florian Wirtz (83) bili su strijelci za Apotekare, dok je Wolfsburg od 28. minute igrao bez isključenoga Moritza Jenza. Josip Stanišić odradio je cijeli dvoboj za Bayer, a Lovro Majer do 63. minute za Wolfsburg.

Nogometaši Freiburga pobijedili su danas u gostima Bochum 2:1 u utakmici 25. kola njemačke Bundeslige i skočili na osmo mjesto.

Strijelci za Freiburg bili su Maximilian Eggestein u 36. i Austrijanac Michael Gregoritsch u 53. minuti, a pogodak za Bochum postigao je Ukrajinac Ivan Ordec u 62. minuti.

Eintracht je u Frankfurtu s 3:1 nadigrao Hoffenheim, za koji je Andrej Kramarić igrao do 72. minute. Gosti su bolje krenuli i poveli preko Amerikanca Johna Brooksa od 6. minute, no isti igrač u 31. minuti postaje tragičar jer je dobio crveni karton. Domaći su to iskoristili i slavili golovima Robina Kocha (32), Francuza Erica Ebimbea (52) i veterana Maria Goetzea (62).