Sevilla 1:2 Celta Vigo
Celta Vigo

Osim novog neočekivanog poraza, problem za Sevillu postaje i 'slučaj En Nesyri'

Branimir Korać • nedjelja, 17.03.2024.

Sevilla nastavlja s mizernom sezonom novim porazom kod kuće od Celte. Celta je slavila preokretom s 2:1, a novi problem za domaćina je nimalo bezazlen sukob između Youssefa En Nesyrija i trenera Quiquea Sanchez Floresa...

Bio je to susret u kojem je Sevilla tražila tri boda s kojima bi se odmaknula od najugroženijih, a isto tako i pobjegla današnjem protivniku koji je također u nezavidnoj situaciji. Međutim rasplet je bio najgori mogući za domaćina.

Igraj na utakmice SuperSport HNL-a na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Gosti su imali više loptu u svojim nogama, ali unatoč tome Sevilla je bila ta koja je prva došla do pogotka. U 18. minuti Youssef En Nesyri doveo je Sevillu u vodstvo, došao je sam pred vratara i poslao loptu u mrežu.

En Nesyiri je bio najopasniji igrač kod domaćina, međutim Quique Sanchez Flores ga iz nekog razloga vadi van iz igre u 61. minuti što se nije svidjelo marokanskom reprezentativcu. Krenuo je u obračun s trenerom, nije bilo nimalo ugodno i prijetilo je čak i fizičkim sukobom.

Nakon toga Sevilla pada, a Celta radi preokret. Carles Perez i Jorgen Larsen bili su strijelci za tri vrijedna boda kod gostiju.

Bit će zanimljivo vidjeti kako će se riješiti ovaj sukob između marokanskog napadača i španjolskog stručnjaka, igrali su ti koji uglavnom stradaju u takvim situacijama bez obzira bili u pravu ili ne.

U svakom slučaju u situaciji u kojoj se nalazi, Sevilli je ovo najmanje trebalo.