Liga prvaka, nokaut faza, osmina finala - prve utakmice, 27.03.2024, 18:45 h
GOG 25:33 Barlinek Industria Kielce
Barlinek Industria Kielce

Karačić sudjelovao u rutinskoj pobjedi Kielcea u Danskoj

Petar Jenjić • srijeda, 27.03.2024.

Rukometaši Kielcea nisu imali prevelikih problema na gostovanju kod GOG-a u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka. Na kraju su slavili s 33:25...

Krenulo je doigravanje u rukometnoj Ligi prvaka, a u prvoj utakmici osmine finala, Kielce je glatko došlo do pobjede na gostovanju kod GOG-a. Poljska momčad slavila je s 33:25 i tu razliku nosi na uzvrat.

Igraj na rukometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Nakon početnih 3:3, uslijedila je serija od sedam neuzvraćenih golova poljske momčadi koja je potpuno dominirala protiv danskih domaćina. Dolazio je GOG na minus pet, no više nije išlo pa je Kielce na poluvremenu imalo osam pogodaka prednosti (18:10).

Drugo poluvrijeme nije ponudilo veliki povratak i eventualni preokret domaće momčadi. Kielce je održavalo razliku i s lijepom prednošću će pred svojim navijačima tražiti potvrdu plasmana u četvrtfinale.

Najbolji je u pobjedničkim redovima bio Alex Dujšebajev s devet golova, dok je Haukur Thrastarson dodao pet pogodaka. Igor Karačić postigao je jedan pogodak iz dva pokušaja, a Andreas Wolff skinuo je 14 lopti.

Najbolji je kod domaće momčadi bio Emil Wernsdorf Madsen s četiri gola, koliko je dodao i Anders Juhl Zachariassen.