Suci: Renato Lacić (Split), Stipe Brajković (Šibenik), Nikola Kamenarić (Sveti Ivan Zelina)
Muhamed Alghoul 90'+3' (11m)
Jarun

Loš niz Sesvećana se nastavlja, Jarun odnio sva tri boda u susretu punom preokreta

Branimir Korać • petak, 19.04.2024.

Odličnu utakmicu odigrali su Sesvete i Jarun, a sva tri boda odnijeli su gosti iz Jaruna koji su slavili s 3:2...

Mateo Topić
46'
9
Karlo Perić
46'
18
Domagoj Regetaš
72'
20
Marin Brigić
86'

Vito Matijević
69'
26
Carlo Mateković
76'
21
Marko Domančić
88'
10
Muhamed Alghoul
88'
8
Gerald Chibueze Diyoke
88'

Sesvete i Jarun ušli su u ovaj dvoboj traži pobjedu za prekid lošeg niza u koji su ušli. Posebno loše drugi dio sezone otvorili su Sesvećani koji su tijekom zime ostali bez dijela igrača, naravno da se to osjeti i na rezultatima iako sama igra i nije toliko loša.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Sesvećani su prvi zaprijetili i to već nakon 45 sekundi kada je Ante Matić dobio loptu u kaznenom prostoru, snažno pucao, ali Sajko je obranio.

U osmoj minuti velika prilika za Pranjića, nije se dobro snašao nakon odbijene lopte, ali dvije minute kasnije je pogodio kada mu je odlično asistirao danas raspoloženi Josip Tadić.

Sredinom prvog dijela gosti su mogli i do drugog pogotka, Luis Ibanez odlično je opalio iz voleja, ali malo neprecizno.

U drugi dio bolje su krenuli Sesvećani iako su gosti prvi ozbiljno zaprijetili. Pranjić je tu malo previše komplicirao i ostao bez lopte u odličnoj situaciji. Ubrzo su zaprijetili Sesvećani preko Topića, ali Smoljo ga je sjajno izblokirao.

U 77. minuti kazneni udarac za Sesvete. Perić je srušen u 16 metara, a Topić pogađa za 1:1.

Samo pet minuta kasnije preokret. Sjajno je ubacio iz slobodnog udarca Mamić, Braun je ostao posve sam na petercu i glavom bez problema zabio.

Tu nije bio kraj. U 87. minuti Jarun se vraća, Ibanez je ubacio, a Dajčer glavom zabija za poravnanje.

Na ulasku u sudačku nadoknadu mladi Regetaš imao je odličnu priliku vratiti Sesvećane u vodstvo, nije zabio, a onda stiže kazna, Mateković pada u 16 metara u duelu s Kulenovićem, a Alghoul donosi pobjedu gostima.

Odlična i efikasna utakmica i na kraju ipak puno zadovoljniji gosti iz Zagreba.