Supersport Prva NL, 27. kolo, 20.04.2024, 14:50 h, Zagreb, ŠRC Stjepan Spajić
Suci: Antonio Škobić (Čepin), Dino Knez (Osijek), Igor Babić (Orahovica)
Alexandre Serge Rene Klopp 29'
Croatia Zmijavci

Dubrava Tim Kabel i Croatia Zmijavci ostaju na istom razmaku

Petar Jenjić • subota, 20.04.2024.

U susretu 27. kola SuperSport Prve NL, Dubrava Tim Kabel i Croatia Zmijavci odigrali su neriješeno 1:1. Podjela bodova nakon što su obje ekipe u proteklom kolu upisale pobjede...

Dario Sivonjić
21'
2
Josip Palić
63'
7
Luka Kekez
63'
16
Dino Tomas
77'
Luka Radić
64'
9
Marko Brkić
64'
16
Mate Šuto
79'

Marko Kartelo

Prva današnja utakmica 27. kola SuperSport Prve NL bila je između Dubrave Tim Kabel i Croatije Zmijavci, dvije ekipe koje nisu u prevelikoj opasnosti za ispadanje, ali se isto ne žele dovesti u takvu situaciju.

Igraj na SuperSport Prvu NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Obje momčadi u prošlom kolu upisale su pobjede, a danas su se zadovoljile bodom. Dubrava je sada na 31 osvojenom bodu, njihov protivnik ima dva manje.

U prvih 25 minuta nismo vidjeli praktički ništa po pitanju šansi, a onda je domaćin iz svoje prve stigao do vodstva. Velik posao napravio je Jan Raužan i proigrao Tomu Palića koji je krasno pogodio pod gredu za 1:0 Dubrave.

Tri minute kasnije Nikola Šalinović mogao je bolje reagirati nakon kornera, ali lopta je očišćena s gol linije. Ipak, odmah u sljedećem napadu Croatia je poravnala. Nakon centaršuta nije najbolje očistio Clement Ikenna koji je samo "produžio" za Alexandrea Kloppa, a on glatko s pet metara šalje loptu u mrežu.

Do kraja prvog poluvremena konkretnijih šansi više nije bilo i na odmor se otišlo rezultatom 1:1. Ni jedni ni drugi nisu mogli biti prezadovoljni rezultatom, ali isto tako ni previše nezadovoljni.

U nastavku nije bilo toliko uzbuđenja i ne može se previše toga izdvojiti. U 78. minuti Gojko Gadže je pucao iskosa iz slobodnog udarca, no boksao je domaćin vratar. U 92. minuti Dragan Juranović izborio se za udarac s deset metara, no lako je uhvatio gostujući vratar.