Sloane Stephens do prve titule nakon dvije godine, ukupno osme u karijeri

Mihaela Bradovski • nedjelja, 21.04.2024.

Ameikanka Sloane Stephens pobjednica je WTA turnira u Rouenu. Stephens je u finalu u tri seta svladala Magdu Linette...

Nekadašnja treća igračica svijeta, šesta nositeljica turnira u Rouenu Sloane Stephens, otišla je do kraja i osvojila je titulu pobjedom u finalu protiv Magde Linette.

Igraj na teniske mečeve na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Stephens je trebala tri seta za pobjedu iako je u oba seta koja je osvojila ostavila Linette bez šanse.

Odlično je otvorila meč i uzela prvi set sa 6:1, ali u drugom setu nije bila na toj razini, Poljakinja je igrala jako dobro i sa 6:2 izborila treći set. Tamo je opet Stephens podigla razinu svoje igre i sa 6:2 uzela pobjedu.

Ovo joj je osmi osvojeni turnir u karijeri i prvi nakon meksičkog Zapopana prije dvije godine kada je u finalu svladala Marie Bouzkovu. Linette ostaje na dvije titule, posljednju je osvojila prije četiri godine u Hua Hinu.