Dva remija za kraj kola SuperSport Prve NL, Opatiji i Dugopolju bod u gostima

Mihaela Bradovski • nedjelja, 25.08.2024.

Susretima između Croatije i Opatije te Jaruna i Dugopolja kompletirano je drugo kolo SuperSport Prve NL. Oba susreta završena su bez pobjednika...

Jarun je svoju prvu domaću utakmicu odigrao u Sigetu, no još nije sigurno hoće li i drugu igrati na istom mjestu ili će se vratiti na svoje igralište, točnije napokon tamo zaigrati, po prvi put otkako je u ovom rangu natjecanja.

Igraj na nogometne utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U Sigetu je ugostio Dugopolje i remizirao 2:2. Poveo je domaćin golom Jakova Pranjića u 18. minuti, ali Dražen Bagarić desetak minuta prije odmora poravnava.

U drugom dijelu Bagarić je još jednom pogodio mrežu Nikole Tonyja Curcije i zabio za preokret, ali domaćin je uzvratio preko Luisa Ibaneza koji zabija za konačnih 2:2.

Loša vijest za Jerka Leku svakako je ozljeda Luke Smolje koji je ranije morao napustiti igru.

U drugom susretu Croatia je u Solinu ugostila Opatiju, a u ovom dvoboju pogodaka nije bilo.

Opatiji je ovo prvi bod, a osim nje Dugopolje i Croatia također ostaju u čekaonici za prvu pobjedu. test