SuperSport Prva NL, 3. kolo, 30.08.2024, 17:00 h
Sesvete 3:2 Croatia Zmijavci
Croatia Zmijavci

Croatia i dalje čeka prvu pobjedu, Sesvećani slavili u efikasnom dvoboju

Mihaela Bradovski • subota, 31.08.2024.

U drugom jučerašnjem dvoboju trećeg kola SuperSport Prve NL Sesvete su na svom travnjaku slavile protiv Croatije iz Zmijavaca s 3:2...

Vrlo zanimljiv i intenzivan dvoboj odigran je u trećem kolu SuperSport Prve NL, Sesvećani su slavili protiv Croatije iz Zmijavaca s 3:2.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Pet pogodaka, ali i pune ruke posla za glavnog suca Domagoja Kurtovića koji je dijelio žute kartone kao na traci, podijelio ih je čak 15, a dva je zaradio Tino Agić koji je tako ostavio Sesvete s igračem manje u 87. minuti.

Prvo poluvrijeme pripalo je domaćinu koji je na odmor odnio prednost 2:0, Emanuel Črnko zabio je u 30. minuti, a na 2:0 povisio je u 33. već spomenuti Agić.

Croatia se nije predala i golovima Mateja Maretića i Nikole Šiška sredinom drugog poluvremena došla je do poravnanja, ali samo tri minute nakon što je Šiško izjednačio, Ivan Kukavica vratio je prednost na stranu Sesveta koji su priveli utakmicu kraju i slavili s 3:2. test