Toplak krenuo pobjedom, Budiša porazom, Vukovar jedini i dalje stopostotan

Mihaela Bradovski • nedjelja, 08.09.2024.

Osim dvoboja između Jaruna i Dubrave, odigrana su još tri dvoboja četvrtog kola SuperSport Prve NL. Rudeš, Opatija i Orijent upisali su pobjede...

Dva od tri kluba koja su promijenila trenera ovog tjedna, stigli su do pobjede. Jedini nije uspio slaviti BSK iz Bijelog Brda na čijoj je klupi Igor Budiša krenuo domaćim porazom od Opatije.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

BSK je i dalje očito bez samopouzdanja i trebat će vremena da stvari sjednu na svoj mjesto, a u ovom susretu torpedirali su ga igrači koji su ušli s klupe.

U 73. minuti gosti su poveli pogotkom Ivora Weitzera, a duboko u sudačkoj nadoknadi Goodness Ajayi povisio je na konačnih 2:0.

Samir Toplak startao je na klupi Rudeša pobjedom 2:1 protiv Croatije iz Zmijavaca. Rudeš je krenuo s tri poraza i očajnički je trebao bodove do kojih je ipak i došao.

Poveo je u 19. minuti pogotkom Franka Sabljića, a početkom drugog dijela Riad Mašala povisio je na 2:0. Gosti su u drugoj minuti sudačke nadoknade smanjili preko Domagoja Čuline, ali više od toga nisu napravili.

Očajnički je bodove trebao i Orijent koji je slavio s 2:0 protiv Dugopolja i upisao prvu ovosezonsku pobjedu.

U svakom poluvremenu stigao je po jedan pogodak, u 20. minuti domaćin je poveo golom Matea Monjca, a konačnih 2:0 iz kaznenog udarca u 70. minuti postavio je Mario Tadejević.

U ponedjeljak se sastaju Vukovar i Cibalia, a Vukovar je ostao jedina stopostotna momčad, no tek treba odraditi svoj susret četvrtog kola. test