SuperSport Prva NL, 5. kolo, 13.09.2024, 16:30 h
Opatija 2:1 Jarun
Jarun

Jarun vodio na Kantridi, Opatija ipak preokretom do pobjede

Branimir Korać • petak, 13.09.2024.

U susretu petog kola SuperSport Prve NL Jarun je gostovao na Kantridi kod Opatije. Domaćin je upisao pobjedu 2:1 iako je gubio na poluvremenu...

Opatija je još jednom stigla do bodova zahvaljujući Ivoru Weitzeru koji je ponovno ušao s klupe i donio svojoj momčadi sva tri boda.

Igraj na utakmice SuperSport Prve NL na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Jarun je imao dobar ulazak u utakmicu i imao je vodstvo na odmoru, za to je bio zaslužan Karlo Abramović koji je u 37. minuti doveo goste do prednosti.

No, Zoran Bogolin na poluvremenu je uveo trojicu igrača, nije bio baš najzadovoljniji nastupom svojih igrača u prvih 45 minuta.

To mu se na kraju isplatilo i već u prvih deset minuta drugog dijela Opatija je došla do preokreta.

U 53. minuti Dominik Mulac izjednačio je iz kaznenog udarca, a tri minute kasnije Weitzer je bio strijelac za preokret i pobjedu domaćina. test