Hat-trick Vizingera u visokoj pobjedi Mure, zabio i bivši igrač Rijeke

Petar Jenjić • subota, 14.09.2024.

Dario Vizinger odigrao je odličnu utakmicu za Muru i u pobjedi protiv Primorja postigao tri pogotka. Tako je stigao do četiri u cijeloj sezoni...

Do nove prvenstvene pobjede stigla je Mura koja je na domaćem terenu slavila protiv Primorja, u sklopu osmog kola slovenske Prve lige.

Igraj na Serie A na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Peto slavlje sezone stiglo je rezultatom 4:0 protiv novog prvoligaša koji ostaje na devet osvojenih bodova.

Junak pobjede bio je Dario Vizinger, hrvatski nogometaš postigao je tri pogotka za svoju momčad. Prvi je stigao u 39. minuti, a šest minuta kasnije na 2:0 povisio je Steven Juncaj, nekadašnji igrač Rijeke koji je za hrvatski klub upisao dva nastupa.

Vizinger je u 54. minuti zabio za 3:0, a odličan dan potvrdio je svojim novim pogotkom u 78. minuti. Odmah nakon toga izašao je iz igre.

Hrvatski nogometaš tako je stigao do četiri pogotka ove sezone, ranije je zabio u pobjedi protiv Radomlja krajem kolovoza. test