Premier liga, 7. kolo, 05.10.2024, 13:30 h
Crystal Palace 0:1 Liverpool
Liverpool

Liverpool ranim golom Jote slavio u Londonu, Alisson izašao zbog ozljede

Mihaela Bradovski • subota, 05.10.2024.

U prvom susretu sedmog kola Premier lige Liverpool je gostovao kod Crystal Palacea i upisao pobjedu 1:0. Bio je dovoljan jedan pogodak i to u ranoj fazi susreta, a loša vijest nakon dvoboja svakako je ozljeda prvog vratara Alissona koji je ranije napustio igru...

Tranzicija nakon odlaska Jürgena Kloppa u Liverpoolu prolazi i bolje od očekivanja. Arne Slot vrlo brzo je pohvatao konce i Redsi ove sezone izgledaju odlično.

Igraj na utakmice Premier lige na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

U deset odigrani službenih utakmica u svim natjecanjima. Liverpool ima čak devet pobjeda i samo jedan poraz. Taj poraz stigao je u susretu u kojem ga je najmanje očekivao, kod kuće protiv Nottingham Foresta (0:1), a rezultati prije i kasnije samo potvrđuju kako je to bio tek loš dan.

U gostima kod Crystal Palacea Redsi su slavili s 1:0, nije to bio lagan posao, ali na kraju se tri boda pišu i to je najvažnije.

Jedini pogodak stigao je već u devetoj minuti, Gravenberch je dobrom loptom proigrao Gakpa koji u sredinu dodaje za Dioga Jotu, a on zabija za vodstvo gostiju.

Nisu Redsi uspjeli doći do drugog pogotka i riješiti pitanje pobjednika pa su umalo kažnjeni u završnici kada je sjajnu priliku imao Eberechi Eze, ali odlično je reagirao Viteszlav Jaros i obranio taj pokušaj.

Jaros je u igru ušao u 79. minuti umjesto ozlijeđenog Alissona koji ponovno čini se ima problema s mišićem koji ga je mučio neko vrijeme. Češki vratar tako je upisao debi u dresu Liverpoola i moguće je da će još neko vrijeme stajati na vratima Redsa umjesto ozlijeđenog Brazilca. test