Futsal Hrvatski Superkup, polufinale, 13.10.2024, 19:00 h
Futsal Dinamo 3:2 Stanoinvest Futsal Pula

Futsal Dinamo uspješno obranio rano stečeno vodstvo i ušao u finale Superkupa

Mario Borko • nedjelja, 13.10.2024.

Odigrana je i druga utakmica polufinala Hrvatskog malonogometnog superkupa. Futsal Dinamo bio je u vrlo uzbudljivoj utakmici bolji od Futsal Pule. Modri su brzo stigli do uvjerljive prednosti, ali na kraju su je jedva zadržali...

Imamo finaliste Hrvatskog malonogometnog superkupa. Nakon što je ranije Olmissum pobijedio Square (4:3) u Sutinskim vrelima isto je za nogom pošlo i Futsal Dinamu koji je s 3:2 nadigrao Futsal Pulu.

Igraj na futsal utakmice na SuperSport.hr (18+ Igraj odgovorno)

Dinamovci su puno bolje ušli u utakmicu, a do prednosti su stigli u sedmoj minuti preko Mateja Horvata. Samo dvije minute kasnije njegov prezimenjak Filip našao se u situaciji jedan na jedan i kroz noge vratara povećao prednost Modrih na 2:0.

U 12. minuti već je bilo 3:0 za Futsal Dinamo, a strijelac je bio Patrik Pasariček. Tik prije kraja prvog dijela na 3:1 smanjio je David Mataja, a u drugom dijelu su i s jedne i druge strane dominirali vratari.

Manolo Bilić u 33. minuti zabija za 3:2, Puležani su do kraja s igračem više pokušali doći do preokreta, ali nisu uspjeli zabiti. Pogodak dinamovaca u sa zvukom sirene na prazan gol je poništen i ostalo je 3:2 za aktualne prvake koji brane naslov i u ovom natjecanju.

Utakmica za treće mjesto i finale su na rasporedu u ponedjeljak u Draženovom domu. Futsal Pula će se za treće mjesto boriti s dubrovačkim Squareom, a u velikom finalu igraju Futsal Dinamo i Olmissum. test