Istra 1961 - Borac 1:0 (Ben Arfa 12')

U: 13(8) - 7(4)
P: 52% - 48%
BK

Teško izborena pobjeda protiv neugodnog Borca. Trenutak odluke desio se rano, u 12. minuti, kada Ben Arfa ulazi u 16-erac i skida paučinu iz rašlji gostujućih vrata za 1:0. Nakon tog do kraja prvog dijela Istra nešto bolja, Vorm raspoložen, a u drugom dijelu niz šansi Borca koji ih ne iskorištava, posebice vrijedi istaknuti spašavanje Funes Morija koji loptu koja je već svladala Asenja i putuje u gol, klizećim izbacuje u korner. Dojam je opet, da je Istrin protivnik ovdje zaslužio barem bod, no to se ovaj put nije desilo i gosti će put Banja Luke praznih ruku

Istra 1961 - Prishtina 4:1 (Ben Arfa 1', Bakambu 18', 80', 89' / Varela 64')

U: 17(13) - 4(2)
BK

Nakon uzbudljivog susreta u kupu, Istra i Prishtina su se sreli i u ligi. Drosina je u prvom poluvremenu svjedočila potpunoj dominaciji domaće ekipe, Istra je već u 1. minuti povela lijepim golom Ben Arfe, a do kraja poluvremena nanizala 10-ak šansi i 6 kornera. Uspijeli su u toj dominaciji doći do drugog gola, u 18. minuti na asistenciju Perišića Bakambu povisuje na 2:0. Prishtina se početkom drugog dijela budi, opasniji su i uspijevaju zabiti, u 64. jedan centaršut pogađa Akanjija, on pada na guzicu, a Varela volejčinom buši Asenja za 2:1. Izgledalo je da bi tad Prishtina mogla doći do boda, no Istra je vrlo dobro kontrolirala susret i u završnici došla do nova 2 gola preko raspoloženog Bakambua, a zahvaljujući greškama obrane gostiju, za konačnih 4:1

medicinar1
medicinar1
Pristupio: 19.02.2015.
Poruka: 186
15. prosinca 2018. u 21:31

FK Crvena Zvezda 1 - 0 Istra 1961 (Gotze 84' )

U: 12(3) - 10(1)
P: 55% - 45%
K: BK

Fk Crvena Zvezda je na uzavreloj Marakani docekala vecitog dzelata Istru 1961. Odigrala je veoma hrabro i dosla do prve pobede i najboljeg moguceg starta sezone. Gol je dao Gotze na sebi ne svojstven nacin glavom par sekundi pre nego sto ce uci u igru.

Buzic_10
Buzic_10
Pristupio: 29.08.2018.
Poruka: 442
15. prosinca 2018. u 21:44

Varaždin 2:2 Istra 1961 (Vardy 43', Hazard 68'/ James Rodriguez 5',68')

15. prosinca 2018. u 22:00

NK Hrvatski Dragovoljac-fC Partizan 0:3(Keita Balde 3'.Mario Gomez 69',Gabriel Jesus 88')

15. prosinca 2018. u 22:36

Istra 1961 - Hrvatski Dragovoljac 1:1 (Ohandza 30' / Bendtner 90'+)

U: 11(5) - 4(2)
P: 48% - 52%
BK

Očekivalo se da će se Istra nakon poraza od Zvezde i remija sa Varaždinom u suretu s Dragovoljcem vratiti na pobjedničku trasu, no razočarali su igrom i na kraju već treći put u 7 kola podijelili bodove. Bila je to dosta loša utakmica s obje strane, vrlo skromna lijepim akcijama i prilikama, ali zato su dva gola dobro nasmijala obje strane. Prvi komični trenutak dešava se u 30. minuti, Sansone puca iz teške situacije, Cech brani, lopta se odbija Mustafiju, a ovaj ze zabija u stativu i nudi Ohandzi praznu mrežu koji to koristi za 1:0. Do boda HD dolazi u zadnjem svom napadu, Istra je trebala samo izbit loptu da sudac svira kraj, no pametni Kimmich je daje u noge gostima koji loptu guraju do Bendtnera, a ovaj traljavim šutem po sredini svladava Asenja. Nije tu bio kraj, pustio je sudac još jedan napad domaćinu, Ben Arfa je s desne strane nabacio, lopta dolazi na drugu stativu, Sansone je prima, puca, Cech to brani, lopta se odbija Manolasu koji je samo treba glavom ugurati preko linije, no sudac tu vidi nekakav prekršaj i na komičan način dovršava ovu patnju od utakmice

Buggy
Buggy
15. prosinca 2018. u 23:09

Partizan - Istra 1961  0:4 (Iniesta 53', Sansone 57', Kimmich 69', Bakambu 80')

U: 7(3) - 16(10)
BK

Utakmica u kojoj je svakome pripalo po poluvrijeme, s razlikom da Partizan nije iskoristio svoje šanse, a Istra je bila nemilosrdna u svojima. Sve u svemu zaslužena pobjeda, no malo previsoka s obzirom na prikazano, te konačno 3 boda za Istru nakon 3 utakmice bez iste. Protivniku čestitke na fair playu i više sreće drugi put

Vodim Napoli u PES 6 Ligi
Pristupio: 18.12.2017.
Poruka: 346
15. prosinca 2018. u 23:35

ponovljeno

[uredio Vodim Napoli u PES 6 Ligi - 16. prosinca 2018. u 23:28]
Vodim Napoli u Sportnet PES 6 Ligi; Vodim FC Prishtina u sportnet 2 PES 6 ligi. Pixi? Covjek ima: 1. Autoritet licnosti 2. Autoritet znanja 3. Pobjednicki mentalitet