[uredio Šampioni1993 - 23. prosinca 2018. u 21:40]

Cibalia - Istra 1961  1:2 (Salah 64' / James Rodriguez 57', Iniesta 89')

U: 10(7) - 14(11)
P: 44% - 56%
BK

Sjajna utakmica u Vinkovcima na otvaranju prvenstva, dojam je da je Cibalia u ovom dvoboju zaslužila puno više, no na kraju aktualni prvak odnosi puni plijen. Cibalia je u prvom dijelu nizala prilike preko hitrih Salaha i Alexisa, napadački dvojac bio je neuhvatljiv za braniče Istre, no Asenjo je vadio sve živo. S druge strane je i Neuer bio raspoložen, pa su mreže mirovale u prvom dijelu, a gosti su poveli u 57. minuti kada James lažnjakom izbacuje jednog braniča i ulazi u 16-erac, a onda lijepo gađa suprotni kut za 0:1. Vraća se tad Cibalia nizanju šanse, junak je i dalje Asenjo, no u 64. minuti i on je nemoćan, nakon jednog centaršuta Salah glavom gađa gredu, no lopta mu se srećom po domaćine vraća a on ju posprema u praznu mrežu za 1:1. Nakon tog obje ekipe su nizale prilike i jurnule po sva 3 boda, Asenjo i Neuer i dalje su bili na razini, sve do 89. minute kada Bakambu uspijeva naći pukotinu u obrani Cibalie, gura loptu u prostor Iniesti koji se lijepo ubacio, a onda mirno matirao Neuera za konačnih 1:2

Buzic_10
Buzic_10
Pristupio: 29.08.2018.
Poruka: 442
15. prosinca 2018. u 18:01

Varaždin 2:1 Cibalia (Diego Costa 43', Hazard 76'/ Salah 22')

Poruka: 156

Hajduk Split - NK Varazdin 1:0 ( Fekir 90'+ )

10(3) - 9(4)

Nakon dvije grede koje sam pogodio s Nainggolanom i Icardiem,pobjednicki gol donosi Fekir nakon kornera.

Hajduk Split - Sloboda Tuzla 2:2 ( Griezmann 52',Strootman 81' - Mbappe 2',Martial 81' )

13(7) - 7(5)

Dvaput sam se vracao iz minusa i ostaje zal za lijepim promasenim prilikama,ali zasluzio je Smajl bod(ove) zasigurno.

15. prosinca 2018. u 18:59

Sloboda Tuzla 2:4 Varaždin (Falcao 30', Callejon 66'/ Diego Costa 57', Oscar 63', Guarin 68', Jorginho 90+')

15. prosinca 2018. u 19:01

Sloboda 2 - 2 Istra ( Mbappe 20', 90'+ / Bakambu 29', Gaitan 45+', )

15. prosinca 2018. u 19:09

HNK Cibalia - FC Prishtina 1:1 (Salah 19'; Van Persie 6')

15 (7) - 5 (1)

57 - 43%

ŽK:-

Maguire odradio (Cibalia)

Vodim Napoli u Sportnet PES 6 Ligi; Vodim FC Prishtina u sportnet 2 PES 6 ligi. Pixi? Covjek ima: 1. Autoritet licnosti 2. Autoritet znanja 3. Pobjednicki mentalitet