FK Sarajevo - FC Prishtina 0:0

6 (2) - 2 (0)

47 - 53%

ŽK: Muller (Prishtina)

Vodim Napoli u Sportnet PES 6 Ligi; Vodim FC Prishtina u sportnet 2 PES 6 ligi. Pixi? Covjek ima: 1. Autoritet licnosti 2. Autoritet znanja 3. Pobjednicki mentalitet

3. krug

FK Sarajevo - GNK Dinamo Zagreb 4:3 (Lukaku 27', 80', Henderson 39', Mane 90'; Benteke 43', Ronaldo 66', O. Dembele 83' )

13 (8) - 10 (5)

43 - 57%

ŽK: Semedo, O. Dembele (Dinamo)

Buggy
Buggy
12. siječnja 2019. u 20:58

Hajduk Split - Istra 1961  0:1 (Ben Arfa 45'+)

U: 7(1) - 10(6)
P: 53% - 47%
BK

Hajduk je u slavljeničkoj atmosferi dočekao Istru u derbiju lige, osigurali su bijeli naslov 3 kola prije kraja zbog boljeg međusobnog skora sa Puležanima, no u ta zadnja 3 kola pokvarili su dojam sa 3 uzastopna poraza. Iako se znalo da trofej pripada domaćinu, obje ekipe su utakmici pristupile ozbiljno i gledali smo odličnu utakmicu. Hajduk bolje ulazi u susret, u prvih 10-ak minuta pokušavaju udarcima izvana, no vrlo su neprecizni. Istra se nakon tog odhrvala početnom pritisku, počela sve bolje igrati, a dobru igru okrunili su u sudačkoj nadoknadi prvog dijela kada Ben Arfa bježi u kontru, lomi braniča na 16-ercu, a onda gađa malu mrežicu Oblaka za 0:1. Hajduk je pokušao ekspresno odgovoriti, no udarac Josefa Martineza brani Asenjo i gosti na odmor odlaze s prednošću. U drugom dijelu Istra malo više kontrolira igru, no Hajduk prvi dolazi do veće šanse, Hulk je ostao sam, ali isprječila mu se greda. Par minuta poslije, Ohandza na drugoj strani lomi Godina i uzvraća gredom. Do kraja Hajduk baca sve u napad, Istra se strpljivo brani i pokušava iz kontri, mreže su ipak mirovale, Hajduk je uzeo titulu, a Istra 3 boda za nešto ljepši završetak loše sezone. Čestitke Hajduku i treneru Beshi na zasluženom naslovu uz želje da im bude posljednji 39