HNK Hajduk Split - NK Cibalia Vinkovci 1:0 ( Carrasco 56' )

6(1) - 10(5)

zk: Valencia x2 (CIB)

ck: Valencia (CIB)

NK Cibalia Vinkovci - HNK Hajduk Split 1:3 ( Sturridge 69' - Kovacic 19',Josef Martinez 62',86' )

3 krug

Crvena Zvezda 4 - 0 Borac Banjaluka ( Radonjic 12' Silva 23', Rooney 44', Mitrovic 62')

U: 9(5) - 9(5)

P: 56% - 44%

K: ZK YAYA Toure, Rooney, Milenkovic (czv)

BK

Vrlo čvrsta utakmica, Istra je bila bolja cijelu utakmicu, Cibalia je imala samo jedan udarac, a taj je mogao bit koban po domaćina, no Higuain je sam pred Asenjom neprecizan. S druge strane, najbolje šanse imao je Bakambu, pokušavao je i Bernardo Silva, nešto je povadio Neuer, nešto su bili čisti promašaji, a najveći je sigurno onaj Santija Cazorle duboko u sudačkoj nadoknadi kad izlazi sam na vratara gostiju, no promašuje čitav gol i propušta donijeti svojoj ekipi trobod

Cibalia - Istra 1961  1:2 (A. Sanchez 27' / Kondogbia 45'+, Manolas 78')

U: 9(3) - 15(10)
P: 48% - 52%
BK

Drugi dvoboj bio je puno sadržajniji i zanimljiviji, Cibalia je prva došla do vodstva, u 27 minuti Alexis lomi Manolasa i mirno zabija za 1:0. Istra je nakon toga stisla, pritisak je rastao i kulminirao u sudačkoj nadoknadi kada nakon niza odbijanaca Santi prima loptu na 18 metara, gađa vratnicu, a odbijanac posprema Kondogbia za 1:1. Istra je u drugom dijelu krenula po pobjedu potpuno ofenzivom, puštalo je to puno prostora za Cibalijine opasne kontre, no Vinkovčani nisu realizirali neke od svojih prilika, a pritisak zeleno-žutih je došao na naplatu u 78. minuti kada Bernardo Silva centrira na glavu Manolasa koji se priključio napadu i zabio za preokret, te konačnih 1:2

Buggy
Buggy
11. siječnja 2019. u 17:38

Sarajevo - Istra 1961  2:3 (Lukaku 45'+, 55' / James 11', Santi 42', Perišić 59')

U: 4(3) - 20(10)
P: 53% - 47%
BK

Istra je u zanimljivoj utakmici slavila na gostovanju u Sarajevu. Istra je bolje ušla u susret, a u 11. minuti i povela preko Jamesa koji nakon duplog pasa s Bakambuom lijepo pogađa za 0:1. U 42. minuti Santi Cazorla se na 16-ercu izvlači na lijevu nogu i pogađa malu mrežicu Alissona za 0:2. Da sve ne bude idealno za goste pobrinula se užasna obrana, u zadnjim sekundama prvog dijela Sarajevo koje do tad nije napravilo ništa upućuje centaršut u 16-erac, lopta pogađa umrtvljenog Kimmicha, odbija se u Asenja koji loše reagira, a poklon koristi Lukaku za 1:2. Sarajevo je iz druge šanse došlo do izjednačenja, Lukaku u 55. vuče loptu, Akanji ga pokušava srušit, no samo mu namješta loptu na udarac, a ovaj topovski gađa za 2:2. da Istra dođe do zasluženog slavlja pobrinuo se Perišić koji u 59. minuti na lijepu asistenciju Bakambua zabija pored Alissona za konačnih 2:3

[uredio Buggy - 11. siječnja 2019. u 17:45]