[uredio Šampioni1993 - 19. siječnja 2019. u 21:14]

Partizan-Sarajevo 2:1(Mario Gomez 16',Marco Assensio 63'/Shaqiri 14')

53% 47%

zk-R.Alcantara(Partizan)

Poruka: 193
20. siječnja 2019. u 19:08

FK Sarajevo  3 : 1  NK Hrvatski dragovoljac  (Shaqiri 13', Sadio Mane 57', Lukaku 66' / Pastore 21')

U: 20(10) - 8(5)

P: 46% - 54%

ŽK : Torreira (HD)

Buggy
Buggy
20. siječnja 2019. u 21:20

Sarajevo - Istra 1961  1:3 (Lukaku 62' / Kondogbia 8', Kramarić 24', Rakitić 90'+)

U: 5(2) - 16(11)
P: 50% - 50%
ŽK: Robertson (Sarajevo)

Vrlo dobra utakmica Istre i zaslužena pobjeda na gostovanju kod Sarajeva. Prvi je zaprijetio domaćin, Shaqiri u 6. minuti šalje loptu visoko iznad grede. Istra je povela u 8. minuti, jedan pokušaj udarca Kramarića završava u bloku, Kondogbia je pokupio odbijanac i sa oko 25 metara krasno pogodio za 0:1. Sarajevo preko Oxa prijeti u 12. minuti ali udarac završava u naručju Asenja. U 14. minuti Rakitić dribla čuvara i snažno puca s ruba 16-erca, no Alisson je spreman. Pokušao je minutu poslije hrvatski veznjak izdaleka, rezultat je ostao isti. Rakitić je bio vrlo raspoložen, u 21. minuti kombinira s Kramarićem koji upošljava Santija, ovaj izlazi sam pred Alissona, no njegov pokušaj loba nije bio uspješan. Mučilo se Sarajevo u napadu, gotovo svaki napad zaustavljen im je u začetku, a onda bi uslijedile ubojite kontre, poput one u 24. minuti kada Muniain kombinira s Raketom, ubačajem nalazi Kramarića, ovaj prelazi Matipa i lijevom zabija za 0:2. Posljednju šansu u prvom dijelu vidjeli smo u 42. minuti kada Muniain lomi svog čuvara, gađa lijepo drugi kut, no Alisson krasno brani, a odbijanac mu Ben Arfa glavom predaje u ruke. U drugom dijelu znatno opasnije Sarajevo, no opet je Istra bila ta koja je dominirala, ali i promašivala. U 47. minuti još jedna bomba Muniaina, Alisson opet krasno brani. Pet minuta poslije pokušava Kramarić, no Brazilac izluđuje goste. Sarajevo do smanjenja dolazi u 62. minuti iz prve prave šanse, Shaqiri je probio desnu stranu i potkopao loptu na glavu Lukakua koji u takvim situacijama ne griješi - 1:2. Unio je taj gol malo nemira u redove Istre, no obrana je ipak ostala na visokom nivou i nisu dopustili povratak, a s druge strane, Alisson je nastavio gdje je stao, u 70. minuti još ga jednom testira Kramarić, i dalje je Brazilac držao Sarajlije u igri. Ušao je tada umjesto Krame Perišić, Rebić prešao u špicu, u 75. i on pokušava, no Alisson neda. U 85. sam na Alisona izlazi Rakitić, ali promašuje čitav gol. U sudačkoj nadoknadi ipak pada i treći gol, Rakitić se nakon kombiniranja s Muniainom sjurio u 16, te zabio za konačnih 1:3

medicinar1
medicinar1
Pristupio: 19.02.2015.
Poruka: 186
20. siječnja 2019. u 23:05

Crvena Zvezda 4 - 4 Varazdin (Mandzukic 24'Rondon 30' Pjanic 45', Radonjic 87'/ Oscar 48' Mbakogu 51' i 69', Hazard 90')

21. siječnja 2019. u 00:00

Crvena Zvezda 2:4 Sarajevo(Rondon 2' Schmelzer 37'/Lukaku 14' i 31', Shaqiri 67' Chamberlain 78'                                                                                                                        U: 8(4) - 18(12)