KK Cedevita Junior 2025 / 2026

pravednik
pravednik
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.01.2026.
Poruka: 353
08. svibnja 2026. u 11:56

Zar nisi rekao da ces se držati Cibone i zenske košarke?

Kao i prije nekoliko dana,nakon cca 2 h pogažena riječ

BeoBasket
BeoBasket
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 08.05.2026.
Poruka: 69
08. svibnja 2026. u 13:03

pravednik je napisao/la:

Zar nisi rekao da ces se držati Cibone i zenske košarke?

Kao i prije nekoliko dana,nakon cca 2 h pogažena riječ

Vidi cijeli citat


Ženska košarka, Cibona i neke po mene bitne teme, Ceda svakako zaslužuje moje poštovanje i obranu od napada. Upravo sam to prije par sati obecao moderatoru. Nikakvi Zadrovi, nikakavi Splitovi, nikakakvi Zaboci, nikakva NBA liga, nikakvi Dubrovnici. Samo Ciboba, ženska košarka, Ceda, Dinamo, Samobor i možda trener Roko L Ukić.

[uredio BeoBasket - 08. svibnja 2026. u 13:05]
Fabjan
Fabjan
Mali dioničar
Pristupio: 07.05.2018.
Poruka: 6.872
08. svibnja 2026. u 13:27

Kuki, budeš li se držao obećanog i nastaviš li pisati kao zadnje postove, bit ćeš mi jedan od najdražih forumaša. Samo naprijed u ovom stilu.

[uredio Fabjan - 08. svibnja 2026. u 13:27]
Ajmo Splite, osvojit prvenstvo! Ajmo Hrvatska, uletit na Svjetsko prvenstvo!
BeoBasket
BeoBasket
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 08.05.2026.
Poruka: 69
08. svibnja 2026. u 13:58

Fabjan je napisao/la:

Kuki, budeš li se držao obećanog i nastaviš li pisati kao zadnje postove, bit ćeš mi jedan od najdražih forumaša. Samo naprijed u ovom stilu.

Vidi cijeli citat


Hvala ti Fabjane. Ne brini, neću izaći iz dopuštenih okvira. Ceda se može braniti i na fini način. Ili bilo što drugo tako komentirati. A da velikoj većini sve bude jasno. Više mi odgovara malo "krvi" u komentarima, ali lako se prešaltam u fino odgojenog komentatora. Do sutra se gasim...

 

[uredio BeoBasket - 08. svibnja 2026. u 14:05]
pravednik
pravednik
Željan dokazivanja
Pristupio: 07.01.2026.
Poruka: 353
08. svibnja 2026. u 17:30

Cedevita Cibona Samobor i Dinamo zaslužuju tvoju pažnju i poštovanje??A ostali ne?

Kriteriji su mi poznati...

iako sve to i opet znamo kako ce završiti,čekam da vidim koliko ces izdržati

LP

BeoBasket
BeoBasket
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 08.05.2026.
Poruka: 69
08. svibnja 2026. u 17:59

pravednik je napisao/la:

Cedevita Cibona Samobor i Dinamo zaslužuju tvoju pažnju i poštovanje??A ostali ne?

Kriteriji su mi poznati...

iako sve to i opet znamo kako ce završiti,čekam da vidim koliko ces izdržati

LP

Vidi cijeli citat


Ostale ne stignem i ne želim pratiti i komentirati. Ranije sam pokušavao previše toga komentirati pa sam puno pretjerao u tome. Previše komentara, premalo kvalitete. A kriterije koga ću komentirati valjda mogu sam birati. 

ian wright
ian wright
Moderator
Pristupio: 19.05.2005.
Poruka: 67.898
08. svibnja 2026. u 18:37

pišite o temi. Privatna prepucavanja ostavite za privatne poruke

BeoBasket
BeoBasket
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 08.05.2026.
Poruka: 69
12. svibnja 2026. u 08:10

Seniorska sezona ne za zaborav već i za slogan "Ne ponovilo se i za baciti u plavim zgb vrečicama u kontejner s mješovitim otpadom". Kao što sam pisao i za Dinamo (op. naravno da će ostati u ligi) i ovdje će sasvim sigurno uskoro biti velikih igračkih promjena (u Dinamu i stručnih). Pretpostavljam i u Ciboni ukoliko žele napraviti ikakav pomak po pitanju kvalitete igre pa i rezultata. Struka u Cedi će ostati netaknuta iako koliko god je Krstić "golorezultatski" uspješno odradio zadnji dio sezone i u potpunosti opravdao ustoličenje nisam baš siguran da kao trener ima kapacitet za voditi klub s ozbiljnijim ambicijama (op. ama baš ništa protiv Krleta!, ali ruku na srce on nakon Zule i Pešuta nije imao što izgubiti, gore nije moglo biti, što je za trenera dosta konforna situacija), a Ceda, ili da ne griješim dušu, a ne vrijeđam klub s Velesajma, Košarkaški klub Cedevita junior će ih sigurno (htjeti) imati predstojeće sezone. Evo, nekako pa sam skoro siguran da Krle neće ostati na klupi cijelu iduću sezonu. Ali, da previše ne brzam i odlazim unaprijed, dosta će ovisiti i o modificiranom rosteru koji će složiti oni koji ga slažu. Ali kako KK Cedevita junior nije samo seniorska ekipa već itekako i sve klupske mlađeuzrasne kategorije, a koje su zapravo po mnogima "zaštitni znak" kluba i mjesto gdje brojni zgb, i ne samo zgb (naj)mlađi košarkaši jako vole doći, sami ili na nagovor nekog iz kluba, a što smatram skroz ok za klub koji želi biti imalo ozbiljan, do kraja sezone bit će prilike da izuzetno lošu seniorsku sezonu ublaže/poboljšaju klinci i nešto stariji momci. Već svi ovi rezultati do sada, evo čitao ih malo prije na ksz portalu, što na nivou regije Centar, što putem jedinstvenih državnih liga, nisu ni malo loši. Tu dolazim do konstatacije da je samo, sada već davnašnja odluka o organiziranju klupskog košarkaškog centra s 4 (?) dvorane na Velesajmu, dovoljna da se ovaj klub ne proziva koliko se proziva, točnije koliko se prozivao (op. i sam sam ga prozivao u jednom razdoblju, konkretno kad je sportski direktor bio Mamić) jer sad su prozivanja znatno rjeđa nego ranije. Košarkaški kompleks na Velesajmu nije vlasništvo KK Cedevita junior već u koncesiji, ali koliki bi dali da imaju takvo nešto, a što koriste i brojni drugi zgb klubovi, muški i ženski, pa makar "samo" u koncesiji? Svi!

Za kraj da se krivo ne shvatim i ne donose krivi zaključci, odavno sam napisao da nisam ičiji navijač, nit Cedin, nit Cibonin, nit Samoborov, nit Dinamov (čak ni nogometnog kluba), to sada ponavljam. Baš je dobro ne biti navijač, objektivnije možeš sagledati neke stvari, i na miru gledati utakmice. Ali naravno da ću pohvaliti nekoga kada mislim da to zaslužuje. Isto tako naravno da ću (ga) kritizirati kada treba. To sam valjda dokazao i ovim komentarom, malo sam kritizirao, malo  hvalio KK Cedevita junior.

[uredio BeoBasket - 12. svibnja 2026. u 08:37]
BeoBasket
BeoBasket
Nedokazan i sumnjiv
Pristupio: 08.05.2026.
Poruka: 69
12. svibnja 2026. u 14:23

Jedna stvar mi nije jasna, ili možda ipak je, dobivam minuse, ok, puno više je lajkova, na sve i sva sto napišem, čak i na žk, uglavnom od istih/istog člana/ova, nikakav problem, dapače, shvacam to da što više minusa dobijem to sam više pogodio u sridu. Ali eto na temi Košarkaskog kluba Cedevita junior i Košarkaškog kluba Dinamo nema minusa na moje zadnje poduže komentare. Ne kužim. Da li sam toliko dobro konstatirao neke stvari da dislajk nikako ne prolazi 🤔 ...

[uredio BeoBasket - 12. svibnja 2026. u 14:43]
Kanonik
Kanonik
Željan dokazivanja
Pristupio: 30.04.2021.
Poruka: 280
12. svibnja 2026. u 16:51

Hoće li od grada biti manje love za sljedeću sezonu?

OPG Cibona
  • Najnovije
  • Najčitanije