basketas je napisao/la:
Papa Bear je napisao/la:
Kada bi doveli nekog kvalitetnijeg umjesto Raya, imali bi šanse proći grupu, ovako je to težak, gotovo nemoguć doseg.
Vidi cijeli citat
Ne znam zasto to mislis, Rytas je najslabiji euroligas i nisu nista ekstra, Turci su teski hakleri, a Zaragoza je strasno mekana ekipa.
Ako se Cedeviti poklopi mogli bi napraviti dar-mar u svojoj skupini.
Vidi cijeli citat
S analizom Cedevitine skupine u principu se slažem ali također slažem se i s postom prije jer ukoliko i dalje Ray ostane nisu im velike šanse za prolaz.
7.1 je početak drugog kruga eurokupa i dovoljno je da novi igrač dođe negdje oko nove godine, čak nije bitno dal će nešto jako pogoditi jer gori od Raya teško može biti. A još ako pogode e onda bi kako kažeš mogli i dar mar napraviti