Captain Jack je napisao/la:
kakvi svjetski kreteni, to je nevjerojatno
oni idu u Borovo stavljat tekmu sa Alkarom, umjesto da to ostave u Domu sportova jer će na Alkar doć barem 100-200 Sinjana koji rade ili studiraju u Zagrebu, ako ne i više, i tu bi poslije Cibone i Zadra imali vjerojatno najbolje posjećenu utakmicu
stavi u Slavoniju tekme sa Jollyjem ili Kvarnerom, a ne Alkar..No dobro, jasno mi je da se ne žele u svojoj dvorani osjećat ko gosti, jer bi njihovih navijača bilo triput manje nego Sinjana..
i onda mi izlaze s ovakvim pamfletima o popularizaciji košarke
Ne misliš li da je termin utakmice bio ovdje najbitniji? Ne vjerujem da su gledali tko je protivnik (ako nije Cibona), bitnije je bilo kad se utakmica igra. Ali naravno, najlakše je prvo srati po nečemu bez da se išta prije provjeri.