neverbored je napisao/la:
Ha jel moguce da i Cibona nastupa bez pojacanja zbog blokade?
Mislim da je ovakav stav (nedopustanje pomoci) krajnje sebican. Sve je to lova, oni bi najradije da Split i/ili Zadar imaju 0-10 pa da netko od njih sigurno ispadne iz lige, tak da je Cibonina pozicija sigurna. Ali takav stav je krajnje sebican i bezobrazno kapitalisticki i na kraju krajeva protiv hrvatske kosarke u cjelini. Pomozite klubovima pa ih onda pobijedite u utakmicama!
Mogli bi navijaci Cibone tu neku akciju napraviti? Smogovci? Vi ste stvarno skroz okej ekipa kolko ja vidim.
da navijači cibone urgiraju za split i zadar nakon svih uvreda na račun zagreba grada, kluba cibone i zagrepčana. how yes no