narada108 je napisao/la:
da li pomaze Tornadi Zadra sta skandiraju vec ohoho koliko mjeseci/godine protiv uprave??? Oni su toliko ljuti da oni znaju ubaciti "Uprava odlazi" cak ako su njihovi zabili atraktivno
Vidi cijeli citat
Ne bi se slozija s tebon, vazno je da ljudi dodu i kazu ca misle. Nije samo Tornado, vicu i ostali, ca mislis da je do promina i u rosteru, pa i trenerskin doslo slucajno, nakon losin utakmica, a cuja san da su i onu pobunu risili iz uprave, sve ima svoje misto i vrime.
Meni se cini da su navijaci lipo pripustili klub na milost i nemilost ovin likovin.
Zato i rade ca rade, ki in upucuje kritike, niki, novinari su za nista i nemere se tako.
Nikin od nji ne bi bilo svijedno da in s tribina vice , ma bar 30 judi , vi nemerete ni to, za mi.