Stvarno mi nije jasno kaj ti rade u Ciboni.Slavica, taj je imao sto prilika, njegove zahebancije, nediscipline, nerada, tulumarenja i ostalo da ne pisem, on da je vjezbao sut, stvarno cu svasta procitati na forumu, hebalo vas zakucavanje, to je jako bitno.
Popic, o cem da pisem, stvarno smo se srozali s obojicom.
Marko R. zadnji put uzet u Cibonu jer mu teta radi u racunovodstvu grada, pa da eto pomogne u muljazi, valjda teta ostala raditi, to bio uvjet.
I onda se tu raspravlja o ovim igracima, pa se nabrajaju prednosti, talenti extra ali eto nisu se realizirali.
Ima li jos kakav igrac da se pojavi u ovoj jadnoj i unistenoj CIBONI.
Roza jesi ti ili dragi Cavlek ili mozda stari Novosel skautirali, cestitam