Dokazano ovisan
Pristupio: 19.07.2012.
Poruka: 13.253
09. siječnja 2022. u 14:09

Kad imaš znanje onda znaš i pobjedu privesti kraju, ovo je danas bila čista improvizacija i jako dobar šut koji je tijekom zadnje četvrtine bio oko 20% bolji za tri poena od Meginog...Uz sve to smo izgubili.

Gnjidić psihološki pao, samopouzdanje loše, govor tijela još gori..

Branković se mora sabrati, ne može raditi faulove kao na traci čim uđe, malo se mora skulirati u reakcijama...

Gegić previše carini loptu i uzima nemoguće šuteve, racionalizacija igre mu je potrebna

Nakić danas stvarno dobar, najbolji igrač momčadi...

Popić me ugdno iznenadio, jedino je prespor na nogama da bi pratio preuzimanja...

Šteta što se ovdje izgubilo, imali smom +6 i nije se trebalo žuriti bezveze..

blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
09. siječnja 2022. u 14:10

Tesko je tu neki pametan komentar napisati. Bezbroj glupih odluka i prekrsaja te fulanih bacanja kostalo nas poraza.

Iako ako smo na nesto naviknuli od Cibone onda su to porazi tako da nema veze. Kako ce u klubu napisati tijesno smo izgubili ,idemo dalje. Pa i ja kazem idemo dalje. Bar razvijamo mlade igrace plus kojeg rekreativca također da skine kile poslije bozicnih i novogodisnjih blagdana.

09. siječnja 2022. u 14:15

Taman su falili Reuvers, Prkačin i trener da dobijemo.

Tres je napisao/la:

Gnjidić se totalno pogubio u zadnje vrijeme, i danas je odnio pobjedu.

Vidi cijeli citat

Gnjidić je pao, ali da je on odnio pobjedu, nije.

Na 80:72... Drežnjakov igrača zabija, nakon toga izgubljena lopta Gegić, promašena otvorena trica Nakić, skoro izgubljena Gegić pa Nakić promašuje 2.

U tome Gnjidić radi faul, jedan glup na Cerovini no u borbi za loptu, iz drugog koji i je i nije primamo samo 1 poen. Gnjida izlazi na 80:77... i ne ulazi do zadnjih bacanja.

Obranu je igrao dobro, na njemu je bilo 5 faulova, imao 3 ukradene, 3 skoka i 2 asista uz 3TO. Kada smo napravili razliku za 80:72 to je bilo u režiji Vildoza-Gnjidić (naravno tu mislim na treću četvrtinu gdje smo okrenuli od par poena minusa u plus i gdje su prvi put odlično surađivali Gnjidić i Vildoza)

Glavno da je Gnjidić ušo na skok

Gnjidić je bio na desnoj strani sa Novačićem...a Gegić kod ovog koji je uhvatio loptu

citamsamo
citamsamo
Pristupio: 21.05.2021.
Poruka: 1.875
09. siječnja 2022. u 14:19

Tko vodi drustvene mreze kluba?

trebao bih znati da slike sa svake utakmice nakon 8-9 minuta igre ima na stranici lige gdje je i statistika od iste a ne da na grafiku konacnog rezultata stavlja neku lijevu sliku.

Waiter
Waiter
09. siječnja 2022. u 14:20

Nisam gledao kako je Branković u 9 minuta skupio 5 osobnih?

Alex Shved
Alex Shved
Pristupio: 18.06.2020.
Poruka: 3.352
09. siječnja 2022. u 14:22

kemp3 je napisao/la:

Obranu je igrao dobro, na njemu je bilo 5 faulova, imao 3 ukradene, 3 skoka i 2 asista uz 3TO. Kada smo napravili razliku za 80:72 to je bilo u režiji Vildoza-Gnjidić.

Da, bio je prosječan. Napada se i njega i Brankovića previše. Realno, čist poraz trenera. Cijelu treću četvrtinu su ih ubijali na missmatch, naravno da će se Mega stisnuti i pustiti šut te je tu trebao Majcunić ući. Na kraju utakmice drži Popića i Novačića skupa, a uvijek se na kraju utakmice igra na switch. Mogao je bar onda iznenaditi i ne preuzimati nego ići ispod bloka npr. Rijetko koji igrač u Megi će šutirati tako iz picka. Primio je 5 poena u dva napada zbog toga. Također bi bilo dobro da je stavio Mustapića jer mu je on jedini lockdown obrambeni i tako bi ugušio Smitha koji se prošetavao na kraju. Kruna za kraj, nepotrebno uvođenje Gnjidića za zadnji napad i vađenje centra. Očekivano izgubili su skok i gotova utakmica.