Cibona 2022/23

Clutch10001
Clutch10001
Željan dokazivanja
Pristupio: 01.01.2018.
Poruka: 872
07. listopada 2022. u 23:16

Kako je krenulo ovo ljeto mislio sam da će finale biti posljednji derbi kojem ćemo svjedočiti, ali eto živi smo i dalje nekako.
Ima nešto u ovoj skupini odmetnika, većina bivši juniori koji nisu ni dobili pravu priliku u nekim "boljim" vremenima. 
Uvijek je gušt dobiti Zadar, čestitke igračima i Sesaru na prvoj pobjedi. Jedino je falio jači podražaj na tribinama...
Dok zadarska dječurlija nije došla u dvoranu čuo se žamor ko da si u kafiću, bude i to valjda s vremenom. 

Bilo bi mi lako da te ne volim 😏
Samo Cibona! 

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
07. listopada 2022. u 23:26

A evo Kapusta je prelaskom u Cibonu vjerojatno došao do repke s ovih par odličnih igri.

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
08. listopada 2022. u 08:37

Uvijek je lijepo pobjediti i nadam se da ce biti sve bolje.Uz ovaj trojac meni je dobar bio i Malesevic , dobar igrac i koristan.Za Aranitovica ne znam sto bi h rekao, mozda mu treba vise vremena.Bakovic treba obranu dignuti jer sinoc je bilo lose, moze on to.

Navijaci nasi poznati, tek se probudili pred kraj. Ona skupina Zadrovih navijaca nema veze s navijanjem i ono sto se culo je sramota.Standard vrijedanje igraca, ubijanje, bas ruzno, nema veze s navijanjem.

Odi je košarka sve
Odi je košarka sve
Mali dioničar
Pristupio: 29.08.2017.
Poruka: 7.791
08. listopada 2022. u 09:21

Pitanje! 
Imate li vi kakvog perspektivnog juniora, čudno mi je malo da imate 10 igrača trenutno u rosteru i da ta dva mista niste pokrpali s nekim juniorima, ne vjerujem da su toliko loši da ne mogu bit u 12?

Za najlipšu rivu,za Donat stari
anetisi
anetisi
Mali dioničar
Pristupio: 14.05.2013.
Poruka: 7.108
08. listopada 2022. u 09:35

Odi je košarka sve je napisao/la:

Pitanje! 
Imate li vi kakvog perspektivnog juniora, čudno mi je malo da imate 10 igrača trenutno u rosteru i da ta dva mista niste pokrpali s nekim juniorima, ne vjerujem da su toliko loši da ne mogu bit u 12?

Vidi cijeli citat


Od ovih prošlogodišnjih koji su i odigrali neke seniorske minute - Vujović otišao u NCAA, Kalajžić u Dubravu. Za ostale nemam pojma, još nije krenula juniorska liga pa da vidimo na stranicama saveza u kojem sastavu igraju, a Cibona naravno ne daje nikakve informacije i stranica kluba je ostala u prošlom stoljeću po tom pitanju.

rekorder po skupljenih bananova na sportnet forumu
jura74
jura74
Potencijal za velika djela
Pristupio: 25.08.2016.
Poruka: 2.270
08. listopada 2022. u 09:47

Kada se vrate Smajlagić i Mesiček, proigra Radovčić. Mogla bi to biti sasvim dobra ekipa. 

blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
08. listopada 2022. u 11:19

Sta je uopce sa Smajlagicem? Promaknulo mi je to, kakav tip ozljede je u pitanju ako netko zna?

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
Arhemid
Arhemid
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2017.
Poruka: 2.154
08. listopada 2022. u 11:22

blackmamba24 je napisao/la:

Sta je uopce sa Smajlagicem? Promaknulo mi je to, kakav tip ozljede je u pitanju ako netko zna?

Vidi cijeli citat


Slomio prst protiv Splita

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 02.10.2020.
Poruka: 1.849
08. listopada 2022. u 11:24

Radovčić izgleda kao da ne želi biti tu,i sinoć je radio samo gluposti,samo se fokusira na razigravanje sebe ne i drugih,ako te vec nejde sut onda se fokusiras na razigravanje.

Nz dal je netko primjetio kapusta se jako dobro zna postavit u obrani i izvuć faul,podsjeća me na vladimira krstića on je bio majstor u podmetanju.

Zadar se pošteno napromašivao,i puno kiksao u obrani.Neće fulati svaku utakmicu ovoliko šuteva.Nemaju centarsku igru,zadru fali samo još ivan ramljak i onda bi imali sva tri balvana bez šuta 2 ramljaka i božić.

[uredio Hercules33 - 08. listopada 2022. u 11:26]
blackmamba24
blackmamba24
Mali dioničar
Pristupio: 19.09.2012.
Poruka: 6.737
08. listopada 2022. u 11:26

Arhemid je napisao/la:

blackmamba24 je napisao/la:

Sta je uopce sa Smajlagicem? Promaknulo mi je to, kakav tip ozljede je u pitanju ako netko zna?

Vidi cijeli citat


Slomio prst protiv Splita

Vidi cijeli citat


Uh to se cini kao duzi izostanak sa parketa. Steta.

Moj IG profil koji prati Cibonu - @wolfpack_cibona
  • Najnovije
  • Najčitanije