Cibona 2022/23

Arhemid
Arhemid
Potencijal za velika djela
Pristupio: 13.03.2017.
Poruka: 2.154
12. listopada 2022. u 18:25

Utakmica ipak u nedjelju

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
12. listopada 2022. u 18:30

Arhemid je napisao/la:

Utakmica ipak u nedjelju

Vidi cijeli citat

Nesto i dobro.Previse napora i gust raspored bez pravih priprema i dovedu do ozljeda.

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.013
12. listopada 2022. u 19:25

xxx01 je napisao/la:

Nagy je napisao/la:

Ozljede nažalost nisu čudo kada se uzme u obzir da pripreme nisu odrađene. Igrači su nespremni ušli u sezonu, još je rotacija kratka i ozljede nisu iznenađenje

Vidi cijeli citat


sumnjam da je itko od njih nespreman, svi oni uglavnom itekako treniraju po litu indvidualno i to sa vrhunskim strucnjacima po pitanju kondicijske pripreme

Vidi cijeli citat

Aj uozbilji se..

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.461
12. listopada 2022. u 19:37

Bananeros je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Nagy je napisao/la:

Ozljede nažalost nisu čudo kada se uzme u obzir da pripreme nisu odrađene. Igrači su nespremni ušli u sezonu, još je rotacija kratka i ozljede nisu iznenađenje

Vidi cijeli citat


sumnjam da je itko od njih nespreman, svi oni uglavnom itekako treniraju po litu indvidualno i to sa vrhunskim strucnjacima po pitanju kondicijske pripreme

Vidi cijeli citat

Aj uozbilji se..

Vidi cijeli citat


slabo si upucen ocigledno, sto mislis da kurcu svire tokom lita ?

[uredio xxx01 - 12. listopada 2022. u 19:37]
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.013
12. listopada 2022. u 21:00

xxx01 je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Nagy je napisao/la:

Ozljede nažalost nisu čudo kada se uzme u obzir da pripreme nisu odrađene. Igrači su nespremni ušli u sezonu, još je rotacija kratka i ozljede nisu iznenađenje

Vidi cijeli citat


sumnjam da je itko od njih nespreman, svi oni uglavnom itekako treniraju po litu indvidualno i to sa vrhunskim strucnjacima po pitanju kondicijske pripreme

Vidi cijeli citat

Aj uozbilji se..

Vidi cijeli citat


slabo si upucen ocigledno, sto mislis da kurcu svire tokom lita ?

Vidi cijeli citat

Po performancu većine njih - da.

Ja ti čak garantujem da svaki za sebe nešto radi! Na vrhunskom nivou? U to čisto sumnjam. Pa jedan Roko P. ili Luka B., itd. ne uspijevaju usvojiti neki šut s kojim bi nekoga natjerali da ih brani na perimetru. Vjerujem da rade s nekim ali da je to na nivou i sustavno  - ne vjerujem, koliko god mi to teško palo, jer bi se neki pozabavio njihovim najvećim manama

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
12. listopada 2022. u 21:33

Jebe se njima, po ljetu piju i ženske ganjaju, to samo naivac može mislit da oni nešto solo treniraju, Jokić se udeblja ko prase preko ljeta. Ne živi se košarka kao nekad, ovi sad odrađuju posao za lovu, nekima i to teško pada.

[uredio Waiter - 12. listopada 2022. u 21:34]
xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.461
12. listopada 2022. u 21:50

Bananeros je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Nagy je napisao/la:

Ozljede nažalost nisu čudo kada se uzme u obzir da pripreme nisu odrađene. Igrači su nespremni ušli u sezonu, još je rotacija kratka i ozljede nisu iznenađenje

Vidi cijeli citat


sumnjam da je itko od njih nespreman, svi oni uglavnom itekako treniraju po litu indvidualno i to sa vrhunskim strucnjacima po pitanju kondicijske pripreme

Vidi cijeli citat

Aj uozbilji se..

Vidi cijeli citat


slabo si upucen ocigledno, sto mislis da kurcu svire tokom lita ?

Vidi cijeli citat

Po performancu većine njih - da.

Ja ti čak garantujem da svaki za sebe nešto radi! Na vrhunskom nivou? U to čisto sumnjam. Pa jedan Roko P. ili Luka B., itd. ne uspijevaju usvojiti neki šut s kojim bi nekoga natjerali da ih brani na perimetru. Vjerujem da rade s nekim ali da je to na nivou i sustavno  - ne vjerujem, koliko god mi to teško palo, jer bi se neki pozabavio njihovim najvećim manama

Vidi cijeli citat


Bogami je, imaš u Zagrebu vrhunskih kondicijskih trenrera s kojima rade hezonja, zizic, simon, bogdanovic.... pa tako i pojedini igraci iz hrvatske lige koji nemaju ni priblizno novaca ko ovi međutim ulazu ljudi u sebe 

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.013
12. listopada 2022. u 22:19

xxx01 je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Nagy je napisao/la:

Ozljede nažalost nisu čudo kada se uzme u obzir da pripreme nisu odrađene. Igrači su nespremni ušli u sezonu, još je rotacija kratka i ozljede nisu iznenađenje

Vidi cijeli citat


sumnjam da je itko od njih nespreman, svi oni uglavnom itekako treniraju po litu indvidualno i to sa vrhunskim strucnjacima po pitanju kondicijske pripreme

Vidi cijeli citat

Aj uozbilji se..

Vidi cijeli citat


slabo si upucen ocigledno, sto mislis da kurcu svire tokom lita ?

Vidi cijeli citat

Po performancu većine njih - da.

Ja ti čak garantujem da svaki za sebe nešto radi! Na vrhunskom nivou? U to čisto sumnjam. Pa jedan Roko P. ili Luka B., itd. ne uspijevaju usvojiti neki šut s kojim bi nekoga natjerali da ih brani na perimetru. Vjerujem da rade s nekim ali da je to na nivou i sustavno  - ne vjerujem, koliko god mi to teško palo, jer bi se neki pozabavio njihovim najvećim manama

Vidi cijeli citat


Bogami je, imaš u Zagrebu vrhunskih kondicijskih trenrera s kojima rade hezonja, zizic, simon, bogdanovic.... pa tako i pojedini igraci iz hrvatske lige koji nemaju ni priblizno novaca ko ovi međutim ulazu ljudi u sebe 

Vidi cijeli citat

Ima ih i u Splitu,  sve ok.

Moj argument si razumio, je li? I navečer sam primjere. Dakle igrače koji imaju i pare za to, ali očito ne rade s vrhunskim...

Waiter
Waiter
Mali dioničar
Pristupio: 03.08.2018.
Poruka: 7.635
12. listopada 2022. u 22:51

Primjera ima koliko hoćemo, Prka nije dodatno radio na šutu, Drežnjak također, malo igrača radi da otkloni nedostatke, kladim se da Kapusta ne radi na obrani s kojom bi bio odličan plej.

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.461
12. listopada 2022. u 22:56

Bananeros je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Bananeros je napisao/la:

xxx01 je napisao/la:

Nagy je napisao/la:

Ozljede nažalost nisu čudo kada se uzme u obzir da pripreme nisu odrađene. Igrači su nespremni ušli u sezonu, još je rotacija kratka i ozljede nisu iznenađenje

Vidi cijeli citat


sumnjam da je itko od njih nespreman, svi oni uglavnom itekako treniraju po litu indvidualno i to sa vrhunskim strucnjacima po pitanju kondicijske pripreme

Vidi cijeli citat

Aj uozbilji se..

Vidi cijeli citat


slabo si upucen ocigledno, sto mislis da kurcu svire tokom lita ?

Vidi cijeli citat

Po performancu većine njih - da.

Ja ti čak garantujem da svaki za sebe nešto radi! Na vrhunskom nivou? U to čisto sumnjam. Pa jedan Roko P. ili Luka B., itd. ne uspijevaju usvojiti neki šut s kojim bi nekoga natjerali da ih brani na perimetru. Vjerujem da rade s nekim ali da je to na nivou i sustavno  - ne vjerujem, koliko god mi to teško palo, jer bi se neki pozabavio njihovim najvećim manama

Vidi cijeli citat


Bogami je, imaš u Zagrebu vrhunskih kondicijskih trenrera s kojima rade hezonja, zizic, simon, bogdanovic.... pa tako i pojedini igraci iz hrvatske lige koji nemaju ni priblizno novaca ko ovi međutim ulazu ljudi u sebe 

Vidi cijeli citat

Ima ih i u Splitu,  sve ok.

Moj argument si razumio, je li? I navečer sam primjere. Dakle igrače koji imaju i pare za to, ali očito ne rade s vrhunskim...

Vidi cijeli citat


ja u kupe ti u spade...

  • Najnovije
  • Najčitanije