Bananeros je napisao/la:
xxx01 je napisao/la:
Bananeros je napisao/la:
xxx01 je napisao/la:
Nagy je napisao/la:
Ozljede nažalost nisu čudo kada se uzme u obzir da pripreme nisu odrađene. Igrači su nespremni ušli u sezonu, još je rotacija kratka i ozljede nisu iznenađenje
Vidi cijeli citat
sumnjam da je itko od njih nespreman, svi oni uglavnom itekako treniraju po litu indvidualno i to sa vrhunskim strucnjacima po pitanju kondicijske pripreme
Vidi cijeli citat
Aj uozbilji se..
Vidi cijeli citat
slabo si upucen ocigledno, sto mislis da kurcu svire tokom lita ?
Vidi cijeli citat
Po performancu većine njih - da.
Ja ti čak garantujem da svaki za sebe nešto radi! Na vrhunskom nivou? U to čisto sumnjam. Pa jedan Roko P. ili Luka B., itd. ne uspijevaju usvojiti neki šut s kojim bi nekoga natjerali da ih brani na perimetru. Vjerujem da rade s nekim ali da je to na nivou i sustavno - ne vjerujem, koliko god mi to teško palo, jer bi se neki pozabavio njihovim najvećim manama
Vidi cijeli citat
Bogami je, imaš u Zagrebu vrhunskih kondicijskih trenrera s kojima rade hezonja, zizic, simon, bogdanovic.... pa tako i pojedini igraci iz hrvatske lige koji nemaju ni priblizno novaca ko ovi međutim ulazu ljudi u sebe