Cibona 2022/23

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
15. listopada 2022. u 22:21

Znas kaj  CN daj nam otkri tajnu a tko god da je zval kak ti kazes hvala mu, ak je tak. Zalosno je da CJ nije pristala na odgodu i ja im to zamjeram kao i svi ostali ovdje a trebao bi i ti.Ja bih isto mislio za bilo koji klub da je u pitanju.

Zamisli kaj bi bilo da je bio Split ili Zadar u pitanju to bi bil revolucija,Zagreb, lopovi ... 

E sad kaj tebe muci. Odgoda ili kak ti kazes da je netko zval i sad bi mi to trebali vjerovati.Nisi mi jasan.Napisi tko je zval da i mi znamo.😃

 

[uredio cibonaci - 15. listopada 2022. u 22:24]
narada108
narada108
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 15.02.2011.
Poruka: 26.305
15. listopada 2022. u 22:51

da l sam ja to dobro skuzio...Sesar nema trenersku licencu?? a kako je mogal vodit Goricu???

CurvaNord69
CurvaNord69
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.05.2021.
Poruka: 324
16. listopada 2022. u 02:07

cibonaci je napisao/la:

Znas kaj  CN daj nam otkri tajnu a tko god da je zval kak ti kazes hvala mu, ak je tak. Zalosno je da CJ nije pristala na odgodu i ja im to zamjeram kao i svi ostali ovdje a trebao bi i ti.Ja bih isto mislio za bilo koji klub da je u pitanju.

Zamisli kaj bi bilo da je bio Split ili Zadar u pitanju to bi bil revolucija,Zagreb, lopovi ... 

E sad kaj tebe muci. Odgoda ili kak ti kazes da je netko zval i sad bi mi to trebali vjerovati.Nisi mi jasan.Napisi tko je zval da i mi znamo.😃

 

Vidi cijeli citat

Malo da primirim tvoj ton. Nesportski potez cedevite je za svaku osudu, jednako kao i vas kad cavlovic nije splitu htio odgoditi utakmicu polufinala. 

Tada maloprije prozvani nije zvao cibonu i molio odgodu, a bio je na istoj poziciji. Neznas o kome se radi ? Pa preiskusan si forumas i pratitelj cibone da bi neki dalmoski dotepenac znao a ti ne. Rekao bi da pitas navijace cedevite ali pretpostavljam da takvi nepostoje.

U svakom slucaju, ukoliko doticnog sutra vidim na utakmici vrlo rado cu te informirati da mu zahvalis uzivo. 

 

 

[uredio CurvaNord69 - 16. listopada 2022. u 02:09]
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 15.10.2016.
Poruka: 3.590
16. listopada 2022. u 08:05

CurvaNord69 je napisao/la:

https://net.hr/sport/kosarka/net-hr-donosi-skandal-o-kojem-se-suti-josip-sesar-i-treneri-cibone-nemaju-licencu-tko-dopusta-prekrsaj-21ae5a38-4a14-11ed-ba23-ce3dc437c9ee

Čestitke na pobjedi a sad se vratimo u realnost. Ovo je priča o onoj ravnopravnosti pred savezom. Namjera mog posta nije provokacija nego izostanak vaših komentara na HKS ovoj temi. Prije 2 mjeseca se na temi zadra zaratilo kako Cibona nema poseban tretman, iz priloženog vidimo kako ima.

 

Vidi cijeli citat

Kaže narodna: "Ko o čemu, Curva o poštenju". A zna ona dobro kako je to kad se politički navlači za klub, na štetu manjih, onih s dna ljestvice. I šuti ko Curva. Bravo gospođo! Prvo doma počisti ispred svog praga i iznesi svoj prljavi veš, pa onda dođi nama soliti pamet!

agricola
agricola
Željan dokazivanja
Pristupio: 18.09.2021.
Poruka: 928
16. listopada 2022. u 08:56

narada108 je napisao/la:

da l sam ja to dobro skuzio...Sesar nema trenersku licencu?? a kako je mogal vodit Goricu???

Vidi cijeli citat

Naravno da Sesar ima licencu. Problem je što Cibona ne može licencirati trenere jer ima dug prema bivšima.

Što je pomalo besmisleno jer ako su dozvolili ekipi da igra onda je netko mora voditi.

“Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better.”
Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.009
16. listopada 2022. u 09:27

Greška u sistemu. 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 28.09.2021.
Poruka: 1.086
16. listopada 2022. u 09:35

Stalak za bicikle je napisao/la:

CurvaNord69 je napisao/la:

https://net.hr/sport/kosarka/net-hr-donosi-skandal-o-kojem-se-suti-josip-sesar-i-treneri-cibone-nemaju-licencu-tko-dopusta-prekrsaj-21ae5a38-4a14-11ed-ba23-ce3dc437c9ee

Čestitke na pobjedi a sad se vratimo u realnost. Ovo je priča o onoj ravnopravnosti pred savezom. Namjera mog posta nije provokacija nego izostanak vaših komentara na HKS ovoj temi. Prije 2 mjeseca se na temi zadra zaratilo kako Cibona nema poseban tretman, iz priloženog vidimo kako ima.

 

Vidi cijeli citat

Kaže narodna: "Ko o čemu, Curva o poštenju". A zna ona dobro kako je to kad se politički navlači za klub, na štetu manjih, onih s dna ljestvice. I šuti ko Curva. Bravo gospođo! Prvo doma počisti ispred svog praga i iznesi svoj prljavi veš, pa onda dođi nama soliti pamet!

Vidi cijeli citat

Bravo, primjeren komentar, konacno.

CurvaNord69
CurvaNord69
Željan dokazivanja
Pristupio: 15.05.2021.
Poruka: 324
16. listopada 2022. u 10:10

Stalak za bicikle je napisao/la:

CurvaNord69 je napisao/la:

https://net.hr/sport/kosarka/net-hr-donosi-skandal-o-kojem-se-suti-josip-sesar-i-treneri-cibone-nemaju-licencu-tko-dopusta-prekrsaj-21ae5a38-4a14-11ed-ba23-ce3dc437c9ee

Čestitke na pobjedi a sad se vratimo u realnost. Ovo je priča o onoj ravnopravnosti pred savezom. Namjera mog posta nije provokacija nego izostanak vaših komentara na HKS ovoj temi. Prije 2 mjeseca se na temi zadra zaratilo kako Cibona nema poseban tretman, iz priloženog vidimo kako ima.

 

Vidi cijeli citat

Kaže narodna: "Ko o čemu, Curva o poštenju". A zna ona dobro kako je to kad se politički navlači za klub, na štetu manjih, onih s dna ljestvice. I šuti ko Curva. Bravo gospođo! Prvo doma počisti ispred svog praga i iznesi svoj prljavi veš, pa onda dođi nama soliti pamet!

Vidi cijeli citat


Prvo i prvo moj prag je u Zagrebu a ovo je tema kk cibona. U ovoj temi o ciboni se moze raspravljati o utakmicama, igracima ali i nepravilnostima. Isto tako u temi o zadru i splitu se raspravlja o njihovom kako kazes prljavom vesu. 

Tvoj post je suma vaseg poslovanja. Kad svi budu posteni i mi cemo biti. Dakle mantra krsimo pravila jer ih i drugi krse u ovom slucaju nije primjenjiva. Zadar je isplatio trenere , split takoder pa i ti mali koje "dalmatinski klubovi" muce. Ali muce samo u neargumentiranim raspravama. Dakle velika razlika je da se u ciboni krse procedure i prolazite nekaznjeno. 

Da li bi ja tebe trebao prozivati u temi Zadra kad pises o nepravilnostima. Ne, dapace uvijek te podrzavam. Svaki klub ima svoju temu i u njoj se iznosi dobro i lose. 

Najvise utakmica ove godine cu biti na ciboninim utakmicama pa mogu reci da vas u jednu ruku i podrzavam (kupnjom ulaznica, ne navijacki). Gledati cu i danas "gostovanje" protiv cedevite, ali ce mi misli tada biti na utakmici a ne na nepostivanju statuta. Ovo je nesto do cega nije smjelo doci i nadam se da ce se krenuti u kaznjavanje. Izmedju ostalog situacija je nepravedna prema bivsem treneru koji vam je donio naslov. No za njega vas trenutno nije briga ?

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.363
16. listopada 2022. u 10:20

CurvaNord69 je napisao/la:

Stalak za bicikle je napisao/la:

CurvaNord69 je napisao/la:

https://net.hr/sport/kosarka/net-hr-donosi-skandal-o-kojem-se-suti-josip-sesar-i-treneri-cibone-nemaju-licencu-tko-dopusta-prekrsaj-21ae5a38-4a14-11ed-ba23-ce3dc437c9ee

Čestitke na pobjedi a sad se vratimo u realnost. Ovo je priča o onoj ravnopravnosti pred savezom. Namjera mog posta nije provokacija nego izostanak vaših komentara na HKS ovoj temi. Prije 2 mjeseca se na temi zadra zaratilo kako Cibona nema poseban tretman, iz priloženog vidimo kako ima.

 

Vidi cijeli citat

Kaže narodna: "Ko o čemu, Curva o poštenju". A zna ona dobro kako je to kad se politički navlači za klub, na štetu manjih, onih s dna ljestvice. I šuti ko Curva. Bravo gospođo! Prvo doma počisti ispred svog praga i iznesi svoj prljavi veš, pa onda dođi nama soliti pamet!

Vidi cijeli citat


Prvo i prvo moj prag je u Zagrebu a ovo je tema kk cibona. U ovoj temi o ciboni se moze raspravljati o utakmicama, igracima ali i nepravilnostima. Isto tako u temi o zadru i splitu se raspravlja o njihovom kako kazes prljavom vesu. 

Tvoj post je suma vaseg poslovanja. Kad svi budu posteni i mi cemo biti. Dakle mantra krsimo pravila jer ih i drugi krse u ovom slucaju nije primjenjiva. Zadar je isplatio trenere , split takoder pa i ti mali koje "dalmatinski klubovi" muce. Ali muce samo u neargumentiranim raspravama. Dakle velika razlika je da se u ciboni krse procedure i prolazite nekaznjeno. 

Da li bi ja tebe trebao prozivati u temi Zadra kad pises o nepravilnostima. Ne, dapace uvijek te podrzavam. Svaki klub ima svoju temu i u njoj se iznosi dobro i lose. 

Najvise utakmica ove godine cu biti na ciboninim utakmicama pa mogu reci da vas u jednu ruku i podrzavam (kupnjom ulaznica, ne navijacki). Gledati cu i danas "gostovanje" protiv cedevite, ali ce mi misli tada biti na utakmici a ne na nepostivanju statuta. Ovo je nesto do cega nije smjelo doci i nadam se da ce se krenuti u kaznjavanje. Izmedju ostalog situacija je nepravedna prema bivsem treneru koji vam je donio naslov. No za njega vas trenutno nije briga ?

Vidi cijeli citat

Nitko ovdje ne misli da je uredu da se zaobilaze pravila. Ovdje je došlo do blokade na hks ne od strane Okorna jer se odg dogovorio za plaćanje u ratama, već ostatka stožera koji nije primio placu 6 mjeseci. Te plaće će se sigurno riješiti, ali činjenica je da Cibona još uvijek kuburi s financijama i uvijek se gleda koju rupu pevo začepiti. Nije tajna da su odlučili prvo isplatiti po ratu il dve vjerovnicima koji su ih blokirali na fini, pa BAT pa dugove igračima na HKS. Očito im neki očekivani priljev novca još nije stigao, i u ovih 15 dana im hks gleda kroz prste. Ne očekujemo da to radi hks cijelu sezonu, ali s obzirom da postoji legalan način(trener igrač) kako se zaobilazi trenutna situacija, neću reći da mi je zao jer u interesu mi je kao navijaču da klub preživi sve ovo 

Bananeros
Bananeros
Mali dioničar
Pristupio: 21.01.2017.
Poruka: 8.009
16. listopada 2022. u 10:23

CurvaNord69 je napisao/la:

No za njega vas trenutno nije briga ?

Vidi cijeli citat

Je. Za njega j za svakog drugog koji potpiše (kakav god) ugovor i da svoj (ne)doprinos klubu.

 

Samo mi dođe da se upitam "hoću li ja to platiti?" Eh, dakle... brinem se ali ih neću ja sigurno plaćati jer ja nisam potpisao s tim ljudima. Hrvatska ima pravosuđe pa neka rade svoj posao umjesto da ispijanje kavivmce i kurče se gradom. 

Uostalom je na svakome da pokupi prnje ako ne dobije na vrijeme ono što ga slijedi. Tako je i sa nesretnicima koji su trenutno u klubu. 

 

Jadan Bariša (dođe mi baš)... šta li on jede? Od čega živi? Radi već desetljeće za pare koje rijetko vidi... tako da me i takva pitanja muče.. nema se ali se ne miče s mjesta ( o Rozo nisam htio, jer se on sigurna namiri. U to ne sumnjam).

  • Najnovije
  • Najčitanije