CurvaNord69 je napisao/la:
Stalak za bicikle je napisao/la:
Vidi cijeli citat
Kaže narodna: "Ko o čemu, Curva o poštenju". A zna ona dobro kako je to kad se politički navlači za klub, na štetu manjih, onih s dna ljestvice. I šuti ko Curva. Bravo gospođo! Prvo doma počisti ispred svog praga i iznesi svoj prljavi veš, pa onda dođi nama soliti pamet!
Vidi cijeli citat
Prvo i prvo moj prag je u Zagrebu a ovo je tema kk cibona. U ovoj temi o ciboni se moze raspravljati o utakmicama, igracima ali i nepravilnostima. Isto tako u temi o zadru i splitu se raspravlja o njihovom kako kazes prljavom vesu.
Tvoj post je suma vaseg poslovanja. Kad svi budu posteni i mi cemo biti. Dakle mantra krsimo pravila jer ih i drugi krse u ovom slucaju nije primjenjiva. Zadar je isplatio trenere , split takoder pa i ti mali koje "dalmatinski klubovi" muce. Ali muce samo u neargumentiranim raspravama. Dakle velika razlika je da se u ciboni krse procedure i prolazite nekaznjeno.
Da li bi ja tebe trebao prozivati u temi Zadra kad pises o nepravilnostima. Ne, dapace uvijek te podrzavam. Svaki klub ima svoju temu i u njoj se iznosi dobro i lose.
Najvise utakmica ove godine cu biti na ciboninim utakmicama pa mogu reci da vas u jednu ruku i podrzavam (kupnjom ulaznica, ne navijacki). Gledati cu i danas "gostovanje" protiv cedevite, ali ce mi misli tada biti na utakmici a ne na nepostivanju statuta. Ovo je nesto do cega nije smjelo doci i nadam se da ce se krenuti u kaznjavanje. Izmedju ostalog situacija je nepravedna prema bivsem treneru koji vam je donio naslov. No za njega vas trenutno nije briga ?
Nitko ovdje ne misli da je uredu da se zaobilaze pravila. Ovdje je došlo do blokade na hks ne od strane Okorna jer se odg dogovorio za plaćanje u ratama, već ostatka stožera koji nije primio placu 6 mjeseci. Te plaće će se sigurno riješiti, ali činjenica je da Cibona još uvijek kuburi s financijama i uvijek se gleda koju rupu pevo začepiti. Nije tajna da su odlučili prvo isplatiti po ratu il dve vjerovnicima koji su ih blokirali na fini, pa BAT pa dugove igračima na HKS. Očito im neki očekivani priljev novca još nije stigao, i u ovih 15 dana im hks gleda kroz prste. Ne očekujemo da to radi hks cijelu sezonu, ali s obzirom da postoji legalan način(trener igrač) kako se zaobilazi trenutna situacija, neću reći da mi je zao jer u interesu mi je kao navijaču da klub preživi sve ovo