Cibona 2022/23

m5anjak
m5anjak
Potencijal za velika djela
Pristupio: 19.07.2018.
Poruka: 4.356
22. listopada 2022. u 15:14

Waiter je napisao/la:

Kad je Mesiček najbolji igrač čemu se nadati.

Vidi cijeli citat

Mesicek najbolji igrač jer je na turniru u Dubravi najviše poena zabio. Ne zaboravite da je Radovcic bio MVP istog turnira pa kak sad izgleda. Tko je ovdje gledao Mesiceka zadnje 2-3 godine da kaže da je on najbolji? Tek za mjesec dva ćemo moći sloziti realnu sliku o ovoj ekipi. Zasad najbolje izgledaju Kapusta (koji je bio nikakav u pripremnim), i Mazalin koji je bio ok. A ja očekujem da će se slika kvalitete promijeniti do Bozica jer će neki postati još bolji nego su sada. Prvi recimo Kreso Radovcic, pa povrijeđeni igrači i Bunda 

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
23. listopada 2022. u 08:47

Kako dans parirati Megi? Nadam se da je Sesar to skautirao i dao upute, kaj ce igrati.

Ja optimista zelim pobjedu iako su oni na 0 3 cini mi se i bu tesko.

[uredio cibonaci - 23. listopada 2022. u 08:49]
hhc
hhc
Mali dioničar
Pristupio: 30.04.2017.
Poruka: 6.991
23. listopada 2022. u 11:10

cibonaci je napisao/la:

Kako dans parirati Megi? Nadam se da je Sesar to skautirao i dao upute, kaj ce igrati.

Ja optimista zelim pobjedu iako su oni na 0 3 cini mi se i bu tesko.

Vidi cijeli citat


Ekipa koja je tipična domaćinska ekipa..Sa vanjskih pozicija dosta su dobili u fazi napada dolaskom Milosavljevića koji bi i danas mogao puniti statistiku si kao protiv Zadra ...Dosta spuštaju loptu na Brankovića kojeg danas treba uvesti u brze probleme sa osobnim pogreškama ...I tu je po meni dobro da Bunda starta od prve 

Dražen Petrović uno di noi !!!
Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 17.01.2019.
Poruka: 3.449
23. listopada 2022. u 11:19

hhc je napisao/la:

cibonaci je napisao/la:

Kako dans parirati Megi? Nadam se da je Sesar to skautirao i dao upute, kaj ce igrati.

Ja optimista zelim pobjedu iako su oni na 0 3 cini mi se i bu tesko.

Vidi cijeli citat


Ekipa koja je tipična domaćinska ekipa..Sa vanjskih pozicija dosta su dobili u fazi napada dolaskom Milosavljevića koji bi i danas mogao puniti statistiku si kao protiv Zadra ...Dosta spuštaju loptu na Brankovića kojeg danas treba uvesti u brze probleme sa osobnim pogreškama ...I tu je po meni dobro da Bunda starta od prve 

Vidi cijeli citat

Slazem se i ne bih postavu koju ce ovi napuniti i onda spasavaj se ko moze.Mislim da se treba sto vise ali na vrijeme spustati lopta na Bundu.

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
23. listopada 2022. u 11:45

mesicek u sastavu cibone, smajlagic isto e sad je pitanje da li samo popunjavaju roster ili je Sesar pila naopako kad je prica o njihovom mogucm povratku

hhc
hhc
Mali dioničar
Pristupio: 30.04.2017.
Poruka: 6.991
23. listopada 2022. u 12:18

Bravooo dečkiiii !!! 

Čak se i Radovčić probudio malo i to veseli 

Dražen Petrović uno di noi !!!
nicaze
nicaze
Potencijal za velika djela
Pristupio: 22.10.2015.
Poruka: 3.814
23. listopada 2022. u 12:22

Ima li streama?

frulex
frulex
Željan dokazivanja
Pristupio: 17.11.2010.
Poruka: 271
23. listopada 2022. u 12:31

Ovo ne bu dobro završilo 😁

xxx01
xxx01
Većinski vlasnik Foruma
Pristupio: 23.11.2009.
Poruka: 29.401
23. listopada 2022. u 12:32

nastave li ovako, zabit ce 110lagano

Obrisan korisnik
Obrisan korisnik
Pristupio: 08.07.2014.
Poruka: 5.573
23. listopada 2022. u 12:46

Bravo decki, bravo svima, bravo samo ako nam ne stane sut.Bravo

  • Najnovije
  • Najčitanije