kosarka171 je napisao/la:
Ono sinoc je bilo lose ali dobilo se.Ova ekipa ne smije nikog potcjenjivati i misliti lako cemo.Pojedini igraci trebaju shvatiti da nisu neka ekstra klasa i da samo trudom i zajednickom igrom, bez soliranja mogu dobiti utakmice.Nema hijerarhije i jos uvijek kemije.
Vidi cijeli citat
I meni se čini da nema hijerarhije nikakve. Da Perasović, koji ima problem s vanjskim šutem, nije zabio 4 trice, i Majcunic, koji nažalost isto ima problem sa zabijanjem bilo čega zadnje vrijeme, mi bi izgubili tekmu.
Proslogodisnja Cibona je tako gubila od Alkara i Zaboka, ponašajući se kao da su bolji za 7 klasa. Radovcic je bio los ali je pokazao na momente znakove da bi mogao nekaj, mislim da mu jako fali samopouzdanja. Malesevic los i u obrani i u napadu, samo 1 na 1 igra a u obrani ne postoji. Aranitovic se opet bacio za jednu dve ničije lopte, ali realno ni on nije šuter za 3. Samo da se povrijeđeni sto prije vrate. Očekivao sam od Malesevica da bu on nešto izvana